Вийшов другий альбом самого особистого проекту Юрія Бардаша — продюсера, який створив найуспішніші гурти «Гриби» і Quest Pistols, який йде наперекір усім правилам ринку і сам виходить на сцену.

Новая музыка: «Гаражи» продюсера Бардаша

PLAN Б — безкомпромісний реліз, який безмежно розширює спектр YOURA — тут є і агресивні пролетарські гімни в дусі першого EP, і легковажні танцювальні треки, і більш експериментальні меланхолійні композиції. Все це разом становить складний і суперечливий світ Бардаша, якому вдається зробити відразу дві речі — прокачати танцпол стильною електронікою і розповісти свою історію.

Однією з ключових композицій релізу є трек GRUZOVIK, на який також знятий кліп. Динамічний реалізм зйомок з граючим контрастом освітлення, де навіть статичні кадри створюють атмосферу напруженості і тривоги.

Особлива увага приділяється політиці в країні: за сюжетом скручують чиновників-корупціонерів і на вантажівці везуть зводити міст, що є прихованим відсиланням до моста — довгобуду в Києві. Образи держслужбовців, вимушених насильно займатися незвичним для них фізичнною і по-справжньому важкою працею.

Юрій Бардаш опублікував даний відеоряд у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook з прихованим зверненням до Президента: «Політика занадто серйозна справа, щоб довіряти політикам. Вова, потрібен» Plan Б «!

Перший ексклюзивний виступ YOURA викупив музичний фестиваль BRAVE! FACTORY FESTIVAL в Києві, який відбудеться 24-25 серпня   2019 р.

Слухаємо альбом:  https://fanlink.to/PLANB

Кліп:

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий