Телеканал 2+2 разом з Міністерством культури України знімає україномовний гостросюжетний серіал «Рейнджер» (24 серії) про сміливого, принципового, але занадто правильного сержанта канадської кінної поліції Пола Гордійчака, який за іронією долі стає дільничним в невеликому прикордонному містечку України.

Стартували зйомки комедійного серіалу «Великі Вуйки»

Костянтин Корецький, Артемій Єгоров, Валерій Астахов, Дарина Плахтій, Дмитро Сова

За сюжетом, Пол Гордійчак прибуває в Україну в якості інструктора програми «Український шериф». Неочікувана загибель колеги змушує Пола не просто залишитися на історичній Батьківщині після завершення контракту, а стати головним дільничним карпатського містечка Нагура. Педантичний, чесний канадець, звиклий дотримуватись правил і законів, зіштовхується з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання. Та впоратись з криміналітетом виявиться не так просто – за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий новопризначеному шерифу.

Сериал “Дочки-матери”: ТОП-7 интересных фактов

  • Зйомки серіалу «Рейнджер» проходять за підтримки Міністерства внутрішніх справ України.
  • Локації — в Києві, Київській та Івано-Франківській областях, а також в Карпатах.
  • Прем’єрний показ запланований на 2020 рік.
  • У головних ролях: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарина Єгоркіна, Дарина Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко та інші.
  • Генеральні продюсери: Олександр Ткаченко, Максим Кривицький. Продюсери: Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Дмитро Сафановський, Максим Мовчан, Вадим Червяков. Режисер: Сергій Крутін. Головний автор: Андрій Бабік.

«Ми раді новим можливостям в реалізації серіального контенту, який став доступним завдяки підтримці держави. Це дійсно нове слово у нашому виробництві, не лише, тому що серіал знімається повністю українською мовою, але й завдяки ідейному наповненню, яке ми вкладаємо у нього. Через близький та зрозумілий глядачеві жанр пригодницького детективу, ми намагаємось показати наше бачення змін в країні. Створюємо нових героїв, які допоможуть нашому суспільству змінюватися та будувати майбутнє України, – зазначає Максим Кривицький, генеральний продюсер каналу 2+2. – Канал 2+2 дуже серйозно поставився до підготовки цього проекту. Ми залучили кращих фахівців з різних галузей виробництва, консультантів, а також раді, що підібрано потужний акторський склад. Можу сказати, що для нас працювати з такими професіоналами – це безумовно розвиток і цінний досвід! Окремо хочу подякувати міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, держсекретарю МВС Олексію Тахтаю та главі Департаменту комунікацій МВС Артему Шевченку за сприяння та надійну підтримку проекту!»

Як знімався серіал «Танька і Володька»: залаштунки

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий