Вже 29 травня, о 17:00, в ефірі телеканалу ТЕТ глядачі зможуть побачити довгоочікуваний фінальний епізод першого сезону серіалу «Рання пташка».

Дивовижна і романтична історія про життєрадісну дівчину Санем радувала телеглядачів ТЕТ з лютого. За 4 місяці головна героїня трансформувалася, і ми пропонуємо порівняти Санем спочатку серіалу з нею ж у кінці сезону.

ТОП-5 цікавих фактів про серіал “Рання пташка”

Кар’єрний ріст

Санем прийшла працювати в рекламне агентство на посаду «принеси, подай», але до кінця серіалу дівчина стала копірайтером з розширеними правами: вона приймає творчі рішення для агентства. Кар’єрним зростаннями Санем зобов’язана своєму таланту і перемозі в конкурсі слоганів, після якого Джан розгледів задатки генія слова в коханій.

Відносини з Джаном

Історія відносин у героїв непроста. Джан бігав за примарою з чарівним ароматом, потім зовнішні обставини одна за іншою не давали парі розслабитися і насолоджуватися один одним. До кінця сезону Джан і Санем стали парою, але розповідати про це дівчина соромиться і батькам, і на роботі.

Мрія про свою книгу

З самого початку глядачам було зрозуміло, що дівчина мріє стати письменницею, тому вона впевнено рухається до своєї мети.

Санем веде свій особистий щоденник кожен день і мріє одного разу видати його. Також у Санем фотографічна пам’ять, що дозволяє їй виключно точно описувати деталі. Наша пташка володіє всіма шансами для реалізації мрії.

Головні питання фанатів залишаються без відповідей, але це ненадовго.

Вже 29 травня, о 17:00, в ефірі телеканалу ТЕТ глядачі дізнаються розв’язку. Чи чекає героїв щасливий фінал?

Чи розповість Санем батькам про свої стосунки з багатієм Джаном?

Чи піде Джан від коханої, якщо Санем вирішить віддати символ їхнього кохання?

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий