Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк розповіла, як притягнути до себе бажане. І це працює! Перевірено Леді Ле.

Ведуча шоу «Хто зверху?» та «Хто проти блондинок?» на Новому каналі Леся Нікітюк розповіла про свою секретну зброю. Багато років тому дівчина зробила свою дошку бажань. І через якийсь час зрозуміла: все загадане здійснилося!

Леся Никитюк впервые откровенно рассказала о бойфренде

– Мені було 22 роки, я жила в орендованій квартирі у Києві, – розповіла Леся Нікітюк у YouTube-шоу Маші Єфросініної «Іспит на відвертість». – Тоді я заробляла 6 000 грн на місяць, 2500 платила за оренду. І багато мріяла. Якось вирізала з журналів гарні картинки, з яких хотіла б скласти своє життя: шикарний готель біля річки, собачу упряжку, машину, мікрофон, красивого чоловіка (ним був, до речі, Володимир Кличко-молодший). Все це я наклеїла на картон і повісила на двері туалету. Так дошка бажань відбивалася у дзеркалі і весь час була в мене на очах.

День у день Леся дивилася на свою дошку бажань і мріяла. І якось усі картинки, які ведуча наклеїла на картон, почали ставати реальністю.

Шальная императрица: Леся Никитюк готова к новому сезону

– В якийсь момент я проходжу кастинг на роль ведучої тревел-шоу і починаю їздити по світу, – каже Нікітюк. – У перервах між зйомками веду корпоративи і весілля. І якось, десь за два роки, ми з подружкою «мартінімося» в мене вдома, і вона збиває з двері мою дошку бажань. Дивиться на неї й каже: «Лесю, так це ж готель на березі річки в Монте-Карло, де ти жила». Я: «Так». Вона: «А це точнісінько така ж собача упряжка, на якій ти каталася у Швейцарії». Я: «Так!» Словом, з усіх картинок не здійснився лише Володимир Кличко. Хоча я з ним знайома, і при першій зустрічі відразу відчула, що сподобалася йому (сміється).

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Зараз Леся Нікітюк – успішна ведуча Нового каналу, блогер-мільйонник, улюблениця всієї країни. Але дошка бажань у неї все одно є. Щоправда, вже інша.

Леся Никитюк задумалась о ребенке и переезде за границу

– Зараз я мрію і прагну сім’ї, – каже Леді Ле. – І постійно тримаю потрібні і бажані картинки… в голові. Хоча все одно продовжую фотографувати на телефон усе, що мені подобається чи хочеться.

Хочу порадити всім: хотіть максимум! Прагнеш до нереального – отримаєш максимум. Прагнеш до максимуму – отримаєш мінімум.

Оставьте ваш комментарий