У суботу, 25 травня, популярний український гурт «Антитіла» представив концертне шоу «Hello», зібравши на стадіоні «Арена Львів» близько двадцяти тисяч прихильників. Це був перший концерт стадіонного туру в підтримку нового альбому «Hello».

Група «Антитіла» оголосили зіркового гостя туру Hello

Підготовка до стадіонного туру тривала майже два роки, адже після фінального концерту попереднього туру «Сонце» музиканти одразу почали планувати, а згодом і активно втілювати в життя ідею стадіонного туру. Тепер можна впевнено сказати, що їм вдалося здивувати своїх прихильників.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Концертне шоу «Hello», режисерами, якого виступили «Антитіла» та Анна Обоянська — це новий формат концертів «Антитіл», що вже вразив львів‘ян масштабами сценічної конструкції, розмірами екранів, кількістю світлового обладнання. Незмінними залишилися пісні, якісний живий звук, енергетика музикантів, а також відверті слова фронтмена Тараса Тополі зі сцени.

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Aнтитіла

Фанати гурту «Антитіла» отримали якісне live-show з візуальними та графічними ефектами, що повністю занурювали в атмосферу пісень, окрім того музиканти провели візуальний тур 10-річною історією групи. Завдяки технічному партнеру туру, компанії PR Music, «Антитіла» перші в Україні презентували на концерті найсучасніше звукове та світлове обладнання, яке займає лідируючі позиції в світі у своєму сегменті.

Концертну програму вечора відкрили спеціальні музичні гості — відомий рок гурт з Польщі Chemia та талановитий український артист Melovin.

MÉLOVIN ищет новый окрас для своей музыки

Програма гурту «Антитіла» тривала близько двох з половиною годин. Музиканти презентували новий альбом «Hello». Окрім вже відомих хітів «TDME», «Вірила», «Лови момент», “LEGO”, гурт виконав й інші пісні з нової платівки, а також зіграв хіти з попередніх альбомів.

«Антитіла» на лаві звинувачених, і це не кліп

Тарас Тополя: «Історична для нас подія. Це табуни мурах по тілу від стадіонного хору, коли разом з тобою і часто замість тебе люди співають пісні. Це неймовірне усвідомлення того, що для цих десятків тисяч людей наша музика має значення і займає важливе місце у житті. Я бачив дуже багато родин із малечею на трибунах, я бачив дітей і підлітків які співали слова всіх пісень. А ще, половину концерту і фан зона і трибуни шалено танцювали і стрибали. Іноді я навіть переживав за безпеку.

Тарас Тополя подарил песню «Школе»

Нюанс ще й в тому, що сам концерт на «Арена Львів» був під загрозою зриву, ми про це не говорили, але дехто вважав що спорт і футбольний матч на новому газоні стадіону важливіший за музику. Але, на щастя, все вдалося владнати і ми змогли відстояти концерт, хоча й пішли на обмеження щодо половини стадіону, мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу збірної України. В результаті все відбулося, і ми ще раз переконалися, що для тисяч людей «Антитіла» — більше ніж музика».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, стадіонний тур у підтримку альбому «Hello» відбудеться у п’яти містах України. Відчути атмосферу концертного шоу «Hello» зовсім скоро зможуть глядачі інших міст: 7 червня у Харкові, 15 червня у Полтаві, на День Незалежності в Одесі та 17 листопада у столиці.

Фото: Андрій Максимов, Володимир Якимчук

Фрагмент відео:

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий