Instagram ведучої Нового каналу Алли Костромічової рясніє фото зі спортзалів. То Алла займається флай-йогою, то позує біля балетного станка. У великому спортивному інтерв’ю Костромічова розповіла, як не словом, а ділом прищеплює любов до спорту учасницям нового сезону «Топ-моделі по-українськи» і своїм підопічним у Models Camp.

 – Алло, нещодавно ви опублікували фото на пуантах. Балет – ваше нове хобі?

– Взагалі це одна з фотосесій нового сезону «Топ-моделі по-українськи». Наші учасниці позували на пуантах, і я теж вирішила спробувати. Якщо є можливість, завжди тестую завдання, які ми доручаємо дівчатам. У минулому сезоні нарівні з учасниками позувала і під водою в Греції, і вчилася кататися на ковзанах для дефіле на ковзанці… Люблю випробовувати себе!

Алла Костромічова запалила в караоке з Розою Аль-Намрі

 – І як вам випробування балетом?

– Візуально мені дуже подобається балет. Дизайнери часто надихаються цим видом мистецтва. Загалом, мені було дуже цікаво спробувати. На цю зйомку я навіть запросила фотографа. Та коли подивилася знімки – лише розсміялася. Адже на фото на пуантах виглядала, як поранений лебідь (сміється). Це парадокс: я пластична, але негнучка. На фотосесіях можу легко створювати ілюзію руху. Зрештою абсолютно всі фотографи запитують, скільки років я займаюся танцями. Хоча ніколи не ходила в балетний клас. Після випробування балетом я придумала собі челендж!

 – О, і який?

– Я вирішила сісти на шпагат. І вже працюю над цим – ходжу на тренування зі стрейчингу. Моя мета – в день фіналу «Топ-моделі по-українськи» викласти фото в шпагаті. Сподіваюся, у мене вийде. В ідеалі я хотіла б запропонувати всім підписникам тягнутися разом зі мною (щоб не лише мені було боляче). А в сторіз ділитися фото з тренувань.

– У цьому сезоні «Топ-моделі по-українськи» після кількох років перерви ви повернули тренування для учасниць. Навіщо?

– Для мене немає нічого логічнішого ніж зв’язок «модель – спорт». Це дві нерозривні речі. На кастинг до нас прийшли дівчата з недосконалими параметрами. І я запропонувала експертам повернути в модельний будинок спорт. Навіть віддала на поталу учасницям свого тренера! Його звуть Астамур, і він працює з дівчатами в нашому Models Camp. Він не просто крутий тренер, він ще й красивий, харизматичний і веселий хлопець. Чесне слово, він мотивує присідати і качати прес одним своїм виглядом. Я була впевнена, що учасниці нового сезону реаліті Нового каналу під його проводом тренуватимуться, як навіжені.

Алла Костромичева рассказала, чему учит девушек

 – До речі, а вихованки вашого Модельного табору або Школи ніколи не приходили на кастинги реаліті?

– Запитання про проект і про те, як на нього потрапити, ставлять постійно. Я всім пропоную прийти на кастинг і пройти його на загальних засадах. Адже коли дівчина виходить на великий подіум, а навколо багато камер, це дуже хвилююче. І те, як людина покаже себе в таких обставинах, має для нас з експертами велике значення.

 – А дівчатка з Models Camp чи модельної школи потрапляють до вас на роботу в Kostromichova Mother Agency?

– Так! У нас і в таборі, і в школі є дуже круті історії. Коли приходять дівчата з немодельними параметрами, починають займатися. У них з’являється мотивація, бажання працювати. Вони приводять себе в форму і їдуть працювати. Одна дівчинка схудла на 10 кг і полетіла за модельним контрактом.

Алла Костромичева узнала свою настоящую расу и национальность

 – Проект Models Camp існує рік. Чи вважаєте його успішним?

– Більше того, я дуже ним пишаюся. Ми зробили унікальний для України продукт, який неможливо повторити. У нас крута команда, крута програма. Після зміни в таборі дівчатка стають впевненіші в собі, сильніші. У них з’являється мотивація. Це чари! З ними займаються дієтологи, психологи, наш тренер Астамур (сміється). Я ділюся з дівчатками своїм життєвим досвідом. У таборі ми працює не стільки над фізичною формою, хоча й над нею теж, скільки над самооцінкою, силою духу.

Після року виключно жіночих змін ми зважилися на експеримент – організовуємо «змішаний сезон». Влаштуємо загальну зміну для хлопців і дівчат. А всередині цієї зміни плануємо організувати гендерні змагання.

Дивись новий сезон проекту «Топ-модель по-українськи» восени на Новому каналі

Оставьте ваш комментарий