Улюбленець дівчат, співак Роман Скорпіон, презентував новий кліп на композицію «П’яний», де дуже натуралістично зображає кохання із красунею-шатенкою… Ми розпитали Романа, як знімалось відео, а також дізнались, чи буде він колись робити татуювання, де збирається відпочивати влітку, як «перезавантажується» і чи має значення, хто режисер роликів – чоловік чи жінка.

Новая музыка: Макс Барских, Наталия Гордиенко, Orest, DJ Nana, Roota, Роман Скорпион

— Романе, вітаємо із прем’єрою кліпа «П’яний»! 

— Дякую)) В нас одночасно відбулась прем’єра кліпу і пісні. Хочу сказати, що трек «П’яний» — це новий етап в моїй творчості, бо по стилю він відрізняється від попередніх робіт, тому ми вирішили про експериментувати. Це дуже цікавий досвід особисто для мене, адже зазвичай, спочатку ми випускали трек, а потім вже працювали над відео.

— Хто виступив режисером?

— Інна Грабар, з нею ми працюємо вперше, і скажу чесно, я отримав колосальне задоволення як від процесу зйомок, так і від фінальної картинки. Працювати з Інною було дуже легко, більше того, ми з нею на одній хвилі відчули, якою саме має бути ця робота. Коли тільки починали обговорювати ідею кліпу, паралельно я працював над створенням другого куплету пісні, а Інна дописувала сценарій. Ми були приємно здивовані, коли побачили фінал історії.

Роман Скорпіон стеріг плащаницю у церкві

— Яке у вас взагалі відношення до жінок-режисерів? Наприклад, зараз дуже популярна Таню Муїньо… Жіночі та чоловічі відео якось відрізняються?

— Насправді, я не роблю велику різницю між чоловіком режисером чи жінкою режисером, все оцінюється в професіоналізмі.

Якщо ти профі своєї справи і викладаєшся на повну, то результат завжди буде хороший.

— Хто придумав сюжетну лінію?

— Ми відзняли цікаву історію двох незнайомих людей, які випадково зустрічаються поглядами у шаленому ритмі життя, але через свою зайнятість вони втрачають можливість бути разом. Автор сценарію — Інна Грабар. На мою думку, сюжет кліпу передає певну проблему сьогодення, адже за буденністю та метушнею ми не помічаємо людей з якими можемо прожити щасливе життя. Саме цю тему пісні ми хотіли передати у кліпі, і мені здається, режисер своїм баченням змогла втілити ідею у картинці.

— Ви там втілюєте образ закоханого чоловіка, а хотіли б якось зобразити, антигероя? Жінки люблять «поганих хлопців». Чи просто не  хочете псувати позитивний імідж?

— Ой, можу сказати точно одне, образ романтика мені подобається більше, ніж поганого хлопця. Хоча я завжди готовий до нових ідей та образів, тому не виключаю, що можливо, колись спробую.

Роман Скорпион признался, что мечтает сниматься в кино

— На які б творчі експерименти могли б піти? Ну, може, стрибнути з парашутом заради зйомок… Або перевтілитись в жінку?

— Якщо питання стоїть у творчості – я готовий йти на будь-які експерименти.

— Зараз дуже модно змінювати зовнішність – навіть чоловіки фарбують волосся, одягають спідниці, ще багато чого, і це сприймається майже нормально. Як ви до цього ставитесь? Може, ви могли б теж щось з собою зробити?

— Як показував досвід мені зміни не йдуть, тому поки хочу залишитись таким, яким створила природа. Хоча дуже часто задумуюсь про тату.

— Усі ваші пісні неодмінно стають хітами. Чому, як думаєте?

— Я пишу свої пісні саме так, як відчуваю, про те, чим наповнена моя душа. Кожна пісня — це правдива історія. Упевнений, що мої пісні просто близькі людям, тому що в них звучить те, що ми відчуваємо щодня.

— Не планували з кимось заспівати дуетом?

— Про дует думаю вже давно, і зараз навіть ведуться переговори щодо втілення цих задумів, але поки збережу інтригу. Скоро все побачите.

На моїх концертах завжди дуже багато дітей, і я дуже часто намагаюсь заспівати разом з ними. Вони дуже це люблять, а я по-особливому ціную.

— Коли вийде новий альбом?

— Ми працюємо над  ним. Вже записано три пісні, які потенційно увійдуть в новий альбом.

— У вас велика команда? Як обираєте людей?

— Я сам продюсер свого проекту і свою команду підбирав особисто. Для мене дуже важливо, щоб люди, які зі мною працюють, були креативними і розуміли мене з півслова. Зараз нас більше вісімнадцяти. Я дуже люблю свою команду, вона у мене — найкраща!

— Скоро літо, чи буде у вас відпустка? Куди поїдете?

— Масштабну відпусту я не можу собі дозволити, так як багато роботи. А от на 7-10 днів планую полетіти в Грузію або Італію, а можливо знову у Чорногорію. Минулого разу мені там дуже сподобалось, краєвиди неймовірні.роман скорпион

— Ваш улюблений відпочинок – активний чи пасивний? Якимись літніми видами спорту займаєтесь?

— У вільний час підтримую форму в спортзалі, плаваю в басейні, катаюся на велосипеді, читаю книги для саморозвитку. Також дуже люблю проводити час на природі, в горах, там я черпаю енергію та натхнення і повністю перезаряджаюсь.

Бліц: питання-відповідь

Улюблений літній напій

— Кава або вода

Улюблена літня страва

— Салат «домашній». Рецепт: помідор, редиска, огірок, цибуля, домашній сир.

Улюблений літній одяг

— Шорти і футболка

Улюблений курорт

— Чорногорія

Улюблений спосіб пересування  

— Автомобіль

Улюблене літнє свято

— Свято Івана Купала

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар