Ведучий Нового каналу і суддя шоу «Хто зверху?» Олександр Педан завжди залишається за кадром. Ось і зараз тривають зйомки проекту, на сцені Сергій Притула, Леся Нікітюк, Сергій Бабкін, Алла Костромічова, Злата Огневич та інші зіркові колеги, а Саша сидить у таємній кімнаті, коментуючи результати конкурсів.

Олександр Педан влаштував майстер-клас для 140 вчителів

Його голос чують глядачі і учасники проекту під час оголошення «вердиктів». А ось хотілося б самому Олександру хоч раз стати частиною зіркової команди під проводом Сергія Притули?

– Бажання було і є завжди, – зізнається Олександр. – Я із задоволенням вийшов би на майданчик і пограв. Ми колись хотіли так і зробити, але не знали, як втілити задумане в життя. Та якби була можливість, щоб я вийшов і судив, це було б несподівано!

Александр Педан рискует ради позитива

Виявилося, що суддею такого шоу бути нелегко. Завжди є місце претензіями і образам. Більше того, Педану навіть у соцмережах приходять обурені відгуки телеглядачів.

– Мені в соцмережах часто прилітають повідомлення на кшталт: «Ти навіщо пацанів засудив? Ти що, припух? Я тебе знайду!», – сміється ведучий Нового каналу. – Пишуть з великою кількістю помилок, і я розумію, що так жваво реагують тільки діти (сміється). Це добре – я радий, що наша програма викликає захват і навіть таку реакцію, адже це свідчить про те, що нас дивляться.

Александр Педан научился рычать

Попри те, що майбутній сезон шоу далеко не перший, капітани жіночої та чоловічої команд досі емоційно реагують на суддівські рішення Олександра. Були навіть випадки, коли після зйомок до нього заходили Леся Нікітюк або Сергій Притула і говорили, що їхніх учасників засудили.

– Скажу чесно, було, – усміхається ведучий. – З боку Сергія – теж, але більше з боку Лесі. Адже дівчатам завжди здається, що я їх засудив. Були не скандали, а певні образи, адже вони вважали, що можна було на щось заплющити очі.

Суддя «Хто зверху?» зізнався, що як чоловік найчастіше вболіває за жіночу команду, але завжди намагається залишатися об’єктивним.

– Попри те, що це шоу, зірки входять захоплюються, у них виробляється адреналін, з’являється азарт, вони по-справжньому сперечаються й іноді навіть сваряться! І якщо я буду судити нечесно, це все може закінчитися скандалом чи бійкою (сміється).

Новий сезон «Хто зверху?» – вже цієї осені на Новому каналі.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий