Новий канал оголосив кастинг учасниць для одного з найрезонансніших проектів – «Від пацанки до панянки».

Пацанки VS Оля Полякова: чий кліп крутіше?

Якщо вам здається, що треба щось міняти в цьому житті, то вам не здається. Один рішучий крок часом може змінити все життя. Тим більше зробити цей крок зовсім нескладно: потрібно просто заповнити анкету на сайті Нового каналу. Заповнити анкету на участь у кастингу можна тут.

– Кастинги відбуватимуться аж до початку зйомок проекту в кінці серпня, – розповіла керівник проекту «Від пацанки до панянки» Яна Федосенко. – Ми вже розглянули величезну кількість анкет, хочемо, щоб команда пацанок була дуже різною за типажами, за проблематикою. Тож продовжуємо пошуки крутих цікавих дівчат, готових змінюватися і разом йти до мети.

Творці обіцяють: наступний сезон реаліті Нового каналу буде в рази насиченішим і яскравішим за попередні.

Финалистка “Від пацанки до панянки” пришла на кастинг «Топ-модели по-украински»

– У новий сезон «Від пацанки до панянки» ми візьмемо найкраще з усіх трьох, а ще додамо багато нововведень! – розповіла Яна. – Наприклад, зміниться склад викладачів: хто вони, видавати не буду, чекайте прем’єру! В цілому концепція проекту не зміниться: ми як і раніше будемо перетворювати пацанок на леді. Тож хлопців в якості головних героїв не чекайте, але сюрпризів буде багато.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий