Улюблені іграшки повертаються і кличуть у нову пригоду в продовженні легендарної анімації «Історія іграшок 4». Вуді, Базз та уся банда друзів опиниться далеко від дому – доля закине їх в абсолютно несподівані місця. Незабутня подорож розпочинається в усіх кінотеатрах з 20 червня!

В українському дубляжі до славетних героїв приєдналися українські зірки: Олександра Заріцька, солістка гурту KAZKA та Григорій Решетнік, ведучий телеканалу СТБ.

Олександра Заріцька дебютувала у дубляжі як нова героїня «Історії іграшок 4» – офіцер Смішанка Мак-Веснянка і з завданням впоралася блискуче.

Співачка поділилася емоціями: «Це мій перший досвід і для мене він дуже хвилюючий. Обожнюю мультики, не пропускаю новеньких релізів, передивляюся старі хіти разом з сестрами чи друзями. Чому я хотіла озвучити анімаційного персонажа? Бо мені не раз казали, що маю неординарний, іноді трохи дитячий, а іноді «мультяшний» голос, тому була надзвичайно щаслива, коли отримала роль. Я знаю всіх героїв «Історії іграшок», дуже класно стати частиною такої милої історії від Disney. Це новий виклик, а виклики – це ж завжди цікаво». Про свою героїню Олександра говорить з ніжністю: «Коли я познайомилася з нею, то одразу помітила декілька схожих рис між мною і цією крихіткою. Вона дуже емоційна, трохи метушлива, а ще їй притаманна риса вважати, що її думка найважливіша. Але при цьому – вона добра, смішна, з чудовим почуттям гумору і завжди піклується про свою подружку. Ну, очевидно, що Смішанка моя улюблениця. Та вона найкрутіша з усіх! А ще, Смішанка – справжній офіцер і це теж дуже круто».

Відомий телеведучий каналу СТБ Григорій Решетнік подарував свій голос чудовому татові головної героїні Бонні.

На дубляжну сесію Григорій завітав з улюбленими іграшками своїх синів, і, в майже домашній атмосфері, поділився враженнями: «Мені не раз доводилося дублювати різні фільми, але «Історія іграшок 4» – мій дебют в анімації. Я надзвичайно радий, що такий шанс з’явився. Пам’ятаю, як дивився попередні частини і навіть мріяти не міг, що колись подарую свій голос одному з героїв такої великої і улюбленої в усьому світі історії про Вуді, Базза та інших. Мій персонаж дуже класний, мегапозитивний, він постійно намагається щось робити для своєї родини, адже дуже їх любить. Те, як він комунікує з донькою, як підтримує її в усьому, намагається підтримати її віру у диво, це справді безцінно. Тож сподіваюся, що мій голос доповнить його. Час лине зі швидкістю світла, але анімація Disney на мить його зупиняє й у кінотеатральній залі ми всі стаємо дітьми, і занурюємося у нові чарівні світи. Побачимося на прем’єрі 20 червня!»

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий