Сьогдні відбулась прем’єра легкої та водночас запальної пісні в репертуарі співака Заліска.  

«Знаєш» — пісня, яка з перших нот закликає до руху,  відпочинку та налаштовує на справжній літній настрій! Саме новий трек співака, має усі шанси стати головним хітом цього літа.

«За змістом пісня є доступною для усіх, надіюсь, що саме у ній кожен знайде своє: хороший позитивний настрій, радість чи справжнє щастя.  «Знаєш» спонукає взяти відпустку та забути про усі клопоти. Сподіваюсь, що цим треком ми розпочнемо сезон відпусток і зробимо це літо незабутнім», — зазначив співак.

У пісні Заліско співає про щасливі моменти життя,  пристрастні та бурхливі відносини, а також розповідає, як добре отримувати задоволення від життя.

«У розпал літнього сезону,  я маю багато концертів під відкритим небом, тому й вирішив приготувати шанувальникам сюрприз. Ця пісня, викликає у мене бурхливий настрій : «Я щасливий»! Щасливий тому, що можу і хочу тішити свою публіку якісною українською піснею. Бажаю усім цього літа гарного відпочинку, а головне, щоб було з ким і було за що!» — підкреслив артист.

Музична новинка створилась у творчому тандемі із саунд-продюсером Julik`ом, який надав пісні оригінального стилю. Зазначимо,  що це не перша співпраця артиста із саунд-продюсером.

 

Андрій Ігорович Заліско народился у Львові. Популярний естрадний український співак, більше відомий на території Західної України, заслужений артист України (2010), працює у галузі естрадної культури і мистецтва з 1995 року. Відомий своєю співпрацею із «Територією А», та «Національним хіт-парадом» та гастролями з популярними тоді гуртами “Ван Гог” і “Фантом 2”. Працює у стилі сучасний поп-фольк. За 20 років творчої діяльності випустив 10 альбомів, деякі з яких були перевидані за кордоном.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий