Хлопці, на старт, увага, марш! Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк оголосила райдер для перспективного бойфренда.

Нещодавно Леся Нікітюк заявила про розставання з «сусідом». Так дівчина називала чоловіка, з яким зустрічалася 2,5 року. А під час зйомок YouTube-шоу Маші Єфросініної «Іспит на відвертість» розповіла, яким бачить свого майбутнього супутника життя. Точніше, яким він точно не повинен бути.

Леся Никитюк пометила Геракла

– Я ні за що не вступлю у стосунки з чоловіком, якщо він жлоб, – заявила ведуча Нового каналу. – Скажу «ні», якщо він не вірить в Бога, не спілкується і не поважає своїх батьків, якщо він несамостійний або одружений. Великий мінус – відсутність рослинності на обличчі. Це моя особиста примха: щоб у хлопця була борода чи густа щетина. І, бажано, рослинність на грудях.

«Жлобство» Леся Нікітюк визначає дуже чітко. І відрізняє від раціоналізму.

Леся Никитюк впервые откровенно рассказала о бойфренде

– Є раціональність, а є жлобізм, – говорить Леді Ле. – Перше – це круто, друге – ні. Раціональність – це коли ти подивишся, чи все правильно в чеку, звернеш увагу, скільки в тебе знялося грошей з картки. Коли ти уважний до витрат. А жлобство – це коли в тебе нічого з карток не знімається, тому що ти нічого не витрачаєш. Це коли ти приходиш до нього колядувати, а він тобі дає цукерки «Рачки». Жлоби завжди забувають гаманці. Але при цьому в квартирі у них все найдорожче. У мене – очі-рентгени. Я відразу енергетично визначаю жлоба.

До речі, Леді Ле з тих жінок, які завжди підтримають свого чоловіка. І морально, і матеріально. Але зроблять це так тонко, що хлопець не образиться й не почуватиметься ганчіркою.

Леся Никитюк задумалась о ребенке и переезде за границу

– Я не меркантильна, ніколи не ведуся на бабло. Присягаюся, – розповідає Леся Нікітюк. – Я не можу піти на побачення з неприємною мені людиною лише заради того, щоб вона мені подарувала годинник. Я – за перспективу. Якщо чоловік перспективний, я буду з ним. Ціную в хлопцях хватку, освіту. І намагаюся оцінити потенціал чоловіка перед тим, як у нього закохатися. І навіть якщо у нього – ні копійчини за душею, якщо він тільки на старті своєї кар’єри, але може і хоче її будувати, я, звісно ж, цей старт організую і проведу. Але натомість попрошу чесності, порядності і нуль інтрижок з іншими тьолками.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий