Випускники другого сезону «Топ-модель по-українськи» Яся Крутова та Дмитро Топоринський стали чоловіком та дружиною на «Білих ночах». І хоча проведена на фестивалі церемонія не зовсім справжня, виявилося, що це репетиція перед цілком собі реальним торжеством.

Топ-модель Наталья Гоций станцевала вместе с Open Kids

Втім, на весіллі все виглядало дуже реалістично: біла сукня на Ясі, фата, зворушливі зізнання закоханих, друзі навколо, перший поцілунок під крики «Гірко!» і, звичайно, сяючі очі «молодих». Таку любов, як у цих двох, хочеться побажати кожному!

«Наречений» Діма Топоринський встиг поділитися з Новим каналом своїми враженнями від церемонії:

— Ми разом уже рік! :) На витівку фейк-весілля погодилися «по приколу»: хочемо подивитися, як це взагалі, і що це таке! Дуже дивне відчуття в глибині душі, якщо чесно. Хоча, начебто, і фейк, але все ж таки фата… Ця біла сукня… Шо?!

Горько! Алина и Назар из «Киев днем и ночью» поженились 

Як з’ясувалося, фейкове весілля не таке вже й фейкове: його сміливо можна назвати репетицією до справжнього! Яся та Діма  вже давно замислюються, щоб офіційно стати чоловіком та дружиною:

— Офіційно одружитися ми теж збираємося! Взагалі, хотіли весілля вже цього літа, але не вийшло. Багато біганини всілякої зараз, і можливості для такого весілля, як я хочу, зараз немає, — зізнається Діма. — Тож чекаю слушного моменту і го!  ☺

Потап и Настя поженились: смотрим фото с супер-гулянки

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий