Телеканал 2+2 розпочав зйомки другого сезону детективної саги «Ментівські війни. Харків». Прем’єра 32-серійного серіалу запланована в новому телесезоні.

«Ментівські війни. Харків-2» – продовження гостросюжетного серіалу про боротьбу принципових оперативників проти кримінального життя рідного міста, в якому зав’язані не лише досвідчені злочинці, але й «перевертні у погонах». Рішучого та вольового керівника карного розшуку Андрія Гордієнка переводять в якості звичайного оперативника у районне відділення, де його зустрічають з ворожістю і недовірою. Але Гордієнка це не хвилює, він береться за серію розслідувань і разом з колишніми підлеглими, а тепер справжніми друзями, Богданом Харченко та Дмитром Вороновим,намагається помститись ворогам, викриваючи злочинність у лавах чиновників-корупціонерів.

Откуда взялся энергоблок № 4 в сериале «Чернобыль»

У головних ролях: Артем Позняк, Богдан Юсипчук, Сергій Лістунов, Таніта Малкова (Тетяна Ожелевська), Анастасія Рула, Ірина Гулей.

Богдан Юсипчук получил в челюсть от младшего брата

«Зазвичай на таких довготривалих проектах, як «Ментівські війни», сценаристи виснажуються, а серіал втрачає драйв. Але в нашому випадку все відбулось з точністю навпаки. На думку знімальної групи, ми розпочали зйомки найвражаючого сезону, який приготував для головних героїв непередбачувані сюжетні повороти. Так, опер Харченко змінить професію, серцеїд-Воронов знайде своє кохання, а підполковнику Гордієнко доведеться… вмерти. І це лише початок», — коментує Лариса Марцева, креативний продюсер серіалу.

Максим Радугин — о продолжении сериала Крепостная

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий