Нещодавно співак Julik проводив один із найсмачніших фетсивалів України — «Піца-Фест Чортків», опісля якого артист власноруч зробив та спік італійську маргариту. Допомагав Юліку освоїти  усі секрети випікання піци у печі Віталій Колошиць, один з найкращих піцайоло України , рекордсмен Книги рекордів України.

Італійська вечеря з Julik’ом: готуємо ньокі (майстер-клас)

Вже неодноразово Юлік розповідав про свою захопленість італійською кухнею, саме без неї артист не може прожити ні дня. Мало хто знає, що одним із найзаповітніших бажань співака, було випікання нгеаполетанської піци у справжній печі на дровах. Здружившись з одним з найкращих піцайоло карїни,  зірка мала нагоду втілити своє бажання, адже заклад де працює Віталій, користується виключно піччю на дровах!

Julik зізнався, чому не лишився в Італії

«Мріям властиво здійснюватись.Страви моєї улюбленої кухні — не можливо просто описати словами. Сьогодні завдяки Віталію, я побував за «кермом» справжньої неаполітанської кухні у Чорткові. Ароматна скоринка, помідорний соус, моцарела, базилік —  бортик завтовшки 2 сантиметрів, справжня оливкова олія — ось це традиційна маргарита,  яку я робив власноруч» , — сказав співак

Піцу тандем випікав як і годиться 60-90 секунд, температура у пічці близько 350 градусів. Результат перевищив очікування артиста!

Смачний майстер-клас з випікання піци тут.

Оставьте ваш комментарий