Українська поп-дива Оля Полякова та світова легенда, тенор Алессандро Сафіна складуть компанію Андрію Данилко та NK|Насті Каменських у журі ювілейного сезону шоу «Х-Фактор». А ведучою стала актриса та телеведуча Даша Трегубова.  

Новий сезон, який стартує 14 вересня в ефірі СТБ, буде особливим в історії проєкту та збере на свій день народження рекордну кількість зірок!

EL Kravchuk попытал счастья на «Х-Факторе»

Привітати легендарне шоу з днем народження поспішають закордонні та українські топ-артисти (серед яких обов’язково будуть ті, чия зірка засяяла завдяки «Х-фактору»): Олег Винник, Ігор Кондратюк, Ната Жижченко (ONUKA), Євген Філатов (The Maneken), Melovin, Сергій Бабкін, Наталя Могилевська, Софія Ротару, Alеkseev, гурт «Бez Обмежень», Ніно Катамадзе, Алан Бадоєв, Kazka, “НеАнгели”, Сергій Пархоменко «Серьога а.к.а Поліграф Шарікоff», Оля Горбачова та інші.

«Ми пишаємося тим, що з першого сезону український «Х-фактор» — це місце, де народжується легенда. Тому його десятий день народження буде особливим для глядачів і справжнім викликом для нас. Цієї осені тут збереться найбільша кількість зірок за всю історію проєкту — артисти, в яких точно є свій х-фактор, що привів їх до успіху. Вперше етап кастингів українського «Х-фактор» перетвориться на зірковий челлендж — наша четвірка суддів отримала можливість передати своє місце за столом журі тим колегам з шоу-бізнесу, хто точно знає, який х-фактор необхідний для успішної музичної кар’єри. Ще більше зірок привітають проєкт теплими побажаннями та яскравими виступами під час прямих ефірів. А фінал, під час якого країна дізнається ім’я переможця десятого сезону, стане незабутнім передноворічним подарунком для всіх глядачів. Цієї осені тут будуть всі», — інтригує керівник проєкту «Х-фактор» Олена Романенко.

Победитель шоу «Х-Фактор» перепел Алессандро Сафина

Не пропустіть головний день народження року — з 14 вересня в ефірі телеканалу СТБ.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий