Найвідоміший український ректор Михайло Поплавський отримав роль у 16-серійній комедії «Великі Вуйки», прем’єра якої вже незабаром відбудеться на каналі «1+1».

Юрій Горбунов став продюсером «Великих Вуйків»

У серіалі «Великі Вуйки», який є продовженням популярного серіалу «Останній москаль», улюблені герої Іван Петрук, кум Бодя, Штефко та голова села Василь Микитюк опиняться у нових обставинах — гуцули їдуть до столиці домагатися будівництва дороги до рідного села у самого Міністра інфраструктура України. Його і зіграє ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

«Серіал «Останній москаль» — комедія зі своєю атмосферою, перегляд якої завжди дарував мені позитивні емоції. Тому коли креативний продюсер Юра Горбунов запропонував мені роль міністра у новому серіалі «Великі Вуйки», я одразу погодився. Це весела історія про українські реалії. Мій персонаж є збірним образом наших чиновників, тому глядачам він здасться дуже зрозумілим та впізнаваним.

Крім того, участь у «Великих Вуйках» для мене означає підтримку українського кіно. Впевнений, що воно може та має бути успішним і популярним»!

… — коментує Михайло Поплавський.

Надія Мейхер та Юрій Горбунов зіграють закоханих

Роль міністра для Михайла Поплавського стане дебютом у комедійному жанрі. До цього відомий артист вже брав участь у зйомках фільму «Чорна рада», де зіграв головного писаря.

Колегами за знімальним майданчиком Михайла Поплавського є вже відомі глядачам «вуйки» у виконанні Юрія Горбунова, Володимира Горянського, Назара Задніпровського та Володимира Ніколаєнко. Крім того, нові ролі у серіалі отримали Артур Логай, Анна Кошмал, Арам Арзуманян та Інна Приходько.

Анна Кошмал вперше поділилася таємницею свого весілля

У «зірковий» акторський склад серіалу крім Михайла Поплавського також потрапили Надія Мейхер та Ігор Ласточкін. Продюсери обіцяють, що глядача чекають і інші сюрпризи у серіалі.

Нагадаємо, за сюжетом комедії, вперше в історії Великих Вуйок влада виділила кошти на будівництво дороги до села. Але через корумпованого чиновника право на будівництва віддають селу-конкуренту — Малим Вуйкам. Сільський голова Микитюк вирішує зібрати делегацію та поїхати «добиватися правди» до самої столиці. Виробництвом серіалу займається 1+1 Продакшн. Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Юрій Горбунов, Христина Шкабар. Авторами сценарію комедії «Великі Вуйки» став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.

Стартували зйомки комедійного серіалу «Великі Вуйки»

Оставьте ваш комментарий