Богдан Юсипчук, володар титулів Mister Sea World та «Містер Україна», зізнався, що йому довелося приводити себе у форму для зйомок у детективному серіалі «Ментівські війни. Харків» (другий сезон). Адже в нього там головна роль!

Позняк, Юсипчук, Лістунов у продовженні «Ментівськіх війн»

«Коли я прийшов на примірку костюмів, продюсерка натякнула, що за сюжетом між першим і другим сезоном пройшло кілька днів, а між зйомкам цілий рік! І за цей час я значно… погладшав (м’яко кажучи). За кілька годин на телефон надійшло повідомлення від неї з номером дієтолога, і тоді я зрозумів, що вона не жартувала», — зізнається актор.

Як каже Богдан, схуднути йому допомогла спеціальна програма, якою користуються актори в Голівуді.

Вячеслав Узелков рассказал, как похудеть перед отпуском

«Я не новачок в спорті, тому знаю, що робити без дієтолога. В принципі виконав норму за два тижні. І мій персонаж Воронов виглядає так само, як і в першому сезоні. Тільки щетина трішки довша. А взагалі, якщо часу критично мало, а скинути треба дуже багато — я «сушусь» по-голлівудські. Саме так приходять в форму перед зйомками, а інколи і заради одного кадру, голлівудські актори. Тільки не запитуйте, як і де я взяв цю програму. Все одно не скажу (усміхається)».

Богдан Юсипчук наелся кактусов в далеком Перу (ФОТО)

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, герой Юсипчука — принциповий оперативник карного розшуку Дмитро Воронов, який після трагічної загибелі коханої поринув у роботу.

Богдан Юсипчук получил в челюсть от младшего брата

Крім Богдана Юсипчука, в серіалі також зіграли Артем Позняк, Сергій Лістунов, Тетяна Малкова, Анастасія Рула, Ірина Гулей та інші. Прем’єра 32-серійного детективу «Ментівські війни. Харків-2» відбудеться в серпні на телеканалі 2+2.

Оставьте ваш комментарий