Сьогодні, 3 липня — Міжнародний день відмови від поліетилену, і в Україні проходить акція «Скажі пакетам «ні»! Усі свідомі громадяни користуватитимуться паперовими торбинками або іншою екологічною «тарою». Головною метою акції є формування екологічною поведінки та світогляду, привернення увагу до проблеми забруднення довкілля. Адже мільярди мільярдів одноразових пакетів і подібних речей вже забруднили величезну частину землі та світового океану… Давно пора відмовлятись від поліетилену!

Пластик є штучно синтезованою сполукою, період розпаду якої триває до 1000 років.

Акцию підтримали і українські зірки, насамперед — співачка Onuka, яка є відомою захисницею довкілля. Onuka на своїх сторінках у соцмережах закликала берегти нашу Землю.

Onuka с мужем сделали одно тату на двоих

onuka

«Сьогодні той день, коли кожен із нас може зробити трошки більше, щоб світ став кращим, — пише артистка у своєму блозі. — По всій Україні проходить акція «День без поліетилену». Долучайтеся! Багато одноразових поліетиленових пакетів — це хворобливі плями на тілі нашої планети, що  забруднюють довкілля. Спробуйте відмовитися від них хоча б на один день. Пакет не потрібен для фруктів та овочів, бо ті мають власну захисну оболонку. Також пакетів не треба для молока, сиру, борошна та всього того, що вже було запаковано. Можна піти ще далі, це теж не складно. Заведіть свою торбинку для походів до магазину. А щоб не забувати її вдома, можна завжди носити торбинку в рюкзаці чи тримати в машині. Обирайте товари в екологічній упаковці (наприклад, паперовій) замість поліетиленової та відмовляйтеся від пакетів на касі.

Можу мінімум, вірю в максимум. Вірю у вас.

Нагадуємо, у 2018 році Onuka випустила кліп на пісню Strum, який було знято на сміттєвому звалищі під Києвом (про це ми писали тут). Заввишки вона досягає розмірів 27-поверхового будинку! Тим самим співачка закликала звернути увагу на проблему засмітнення довкілля.

ONUKA презентовала невероятный «антимусорный» клип

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар