«Ivasyuk in jazz»! 13 липня американська співачка Брія Блессінг та український проект ShockolaD виступлять з програмою «Ivasyuk » у Caribbean Club Concert Hall. Музиканти представлять легендарні композиції Володимира Івасюка «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших в оригінальних джазових аранжуваннях.

«Пиккардийская терция» перепела хиты Ивасюка

Американська співачка з українською душею Брія Блессінг народилася в Техасі, а визнання здобула в Україні після участі у вокальному шоу «Голос Країни-4». Її музика відображає любов до Бога та життя, яку вона пристрасно виражає через різні музичні жанри: поп, джаз, кантрі, рок. Співачка гастролює по Україні, в США, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі, а також активно бере участь у благодійних проектах.

Проект ShockolaD у своїй творчості поєднує різні стилі та постійно імпровізує над звуками, думками, синтезом електроніки та акустики. Основна ідея проекту – поєднувати різні культури для створення нового музичного мислення, тож вони концентруються на співпраці з різними музикантами з України та світу.

Большое счастье Софии Ротару

Брія Блессінг та ShockolaD зберуться разом, щоб вшанувати музичну спадщину видатного українського композитора та поета Володимира Івасюка, переосмисливши його вічні пісні для нових поколінь.

«Приблизно 4 роки тому Брія Блессінг подзвонила до нас і сказала, що їй запропонували зробити декілька пісень Івасюка по-новому для концерту «Проект Івасюк». Ми зробили пісні, і після того, як побачили реакцію людей, свої власні відчуття, що це щось нове і потрібне — вирішили, що треба записати цілий альбом. Музика Володимира Івасюка просто неймовірна. Нашою ціллю було те, щоб молодь відкрила ці пісні для себе і щоб вони знову почали жити», — розповідають про програму музиканти гурту ShockolaD.

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий