Телеканал ТЕТ скоро презентує нове реаліті-шоу «СуперЖінка», де жінки з усієї країни демонструватимуть свою “суперсилу”. Щотижня чотири учасниці будуть перевіряти хазяйновитість, реалізованість і привабливість одна одної.

Дівчата, хто хоче стати «Богинею шопінгу»?

Звичайно, кожна вважає себе кращою, а свою модель сімейного життя і погляди на відносини — бездоганними. Однак дати неупереджену оцінку жінки можуть не завжди —  для цього на місце ведучого і експерта телеканал ТЕТ покликав професіонала.

Павло Ковальський — дипломований психолог, експерт з побудови комунікацій і консультант із сімейних стосунків.

Завдяки своїм знанням і досвіду Павло допоможе розкрити суперсилу кожної учасниці, а також виявити слабкі місця.Доречні запитання, влучні коментарі та поради психолога викриють відверті почуття і мотиви учасниць. Експерта не цікавлять соціальні штампи і звичні ролі у суспільстві. Тільки гармонійні відносини всередині сім’ї і щаслива, самореалізована жінка.

Прем’єра детективного серіалу Хамелеон на телеканалі ТЕТ

Поради та рекомендації психолога можуть стати в нагоді не тільки учасницям реаліті, але і телеглядачам по всій країні. Побачити Павла вже можна в коротких тизерах в ефірі, а також на всіх соціальних майданчиках телеканалу.

Не пропустіть прем’єру реаліті-шоу «СуперЖінка» і знайомство з Павлом Ковальським вже в серпні на телеканалі ТЕТ!

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий