Український співак, хітмейкер, справжній романтик та завидний холостяк Роман Скорпіон повідомив, що 2 листопада у МЦКМ (Жовтневому палаці) відбудеться його великий сольний концерт «Моя».

Завдяки неймовірно успішним синглам “Закохався”, “Поцілую”, “Обійму”, “Давай будем разом”, “Моя” співак завоював велику прихильність і любов глядача.

Роман Скорпіон інтригує татуюванням, дуетом і творчим перевтіленням

Роман родом зі Львова, свій творчий шлях розпочав у 2013 році з дебютною піснею “Поцілую”, а пісня-візитівка “Закохався” вже давно стала народним хітом. Сьогодні у його творчості чимало яскравих кліпів, україномовний альбом “Поцілую тебе”, мільйонні перегляди відео в Інтернеті, а на концертах — завжди повні зали. Його пісні лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами, а гастрольний графік артиста розписаний на декілька місяців вперед.

Роман Скорпіон стеріг плащаницю у церкві

З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та автор усіх пісень, які виконує. На сольному концерті в Києві артист представить слухачам абсолютно нове вражаюче шоу «Моя». Захоплюючі постановки, тони декорацій та пісні, які не залишать байдужими нікого!

Роман Скорпион признался, что мечтает сниматься в кино

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий