Keta Rina — українська pop-, soul-, r&b-, funk-співачка. Її пісні — це драйвові історії про кохання. Потужний та водночас ліричний вокал, щоразу закохує все більше і більше… Ми розпитали артистку, хто пише їй пісні, з ким хотіла б вступити в колаборацію, як веде сторінки в соцмережах та про багато іншого…

— У вас досить таке оригінальне сценічне ім’я, чому саме Keta Rina?

— Keta Rina прийшло з Америки. Ми з другом працювали у ресторані, він був барменом, вночі записували пісні. Він запропонував поїхати до нього на студію та записати якийсь класний трек. Я вирішила записати свою пісню і він запитав, яке моє справжнє ім’я і я сказала Катерина, він запитав «Як, як Keta Rina?» Від цього і пішло моє сценічне ім’я.

Що підштовхнуло вас на створення сольного проекту?

— Працюючи в музичній сфері довгий час, багато хто хоче мати свій сольний проект, почати працювати самостійно, знайти продюсера. Я завжди записувала власні пісні, робила якісь відео, брала участь в конкурсах закордоном та в Україні. Перший проект, який я хотіла створити був трішки іншим. Я тоді не мала ні продюсера, ні команди, працювала одна. В різних львівських колах мене вже знали. Саме у цьому проекті була створена пісня «Океан» і мене помітив мій теперішній продюсер і запропонував зробити вже новий проект — Keta Rina.

— Хто пише вам пісні? Чи присвячуєте свої пісні комусь?

— Пісні пишу самостійно, в мене є багато пісень, які ще ніхто не чув, навіть мій продюсер, бо вони дуже різні, це залежить від натхнення. Переважно 70-80% присвячені комусь, тому що муза приходить від людей та певних емоцій, які вони приносять. Від натхнення, від любові, від суму хочеться створювати щось нове. «Помста» — це моя пісня, інші написані мною, але частково перероблені моєю командою. Попереду ще багато часу і я думаю моїх власних пісень буде дуже багато.

— Який стиль виконання, на вашу думку, притаманний саме вам?

— Я дуже люблю джаз, люблю Christina Aguilera, Demi Lovato, Amy Winehouse, які мають свою особливу манеру. Стиль виконання в мене мій, я нарешті його знайшла, немає такого, що слухаючи свій трек, я не впізнаю свого тембру, серед інших. Я вважаю, що у кожного виконавця мають бути свої нотки, вайп, вібрація, які створюють саме особливий стиль виконання.

— У вас є кумири серед української сцени? З ким з популярних артистів ти хотіли б зробити коллаборацію?

— Я люблю Бумбокс за стиль, за тембр Андрія Хливнюка, люблю Океан Ельзи. Питання коллаборації дуже важке для мене тому, що я ще не задумувалась над цим. Дуже багато артистів мені подобаються, але це не означає, що у нас вийде класний дует, тому що важливо відчувати музику один одного. На даному етапі можу впевнено сказати, що хотіла би заспівати з Хливнюком, побачимо!

Бумбокс и O.Torvald провели волшебный «Вечір в Ріо»

— Чому співаєте саме про кохання? Гіркий досвід чи навпаки щасливе кохання дає поштовх для створення саме таких треків?

— Я співаю про кохання, бо всі співають про кохання (сміється). В мене є пісні, зв’язані з внутрішнім світом людини, треки про життєві ситуації, про війну, про Україну, але частіше про кохання, не можу пояснити, чому саме так, це якось на підсвідомому рівні. Кохання дає емоцію і від цього приходить муза. Мене дуже надихає це почуття.

— На які речі ви не готові піти заради успішного супроводу свого проекту?

— Я ніколи не буду йти по головах і компрометувати когось, грати нечесним шляхом, робити чорні піар ходи ні для себе, ні для когось іншого. Чорний піар безумовно захоплює людей, про це говорять і пишуть, але такий хід не буде довготривалим. Я не готова зніматись у відвертих еротичних журналах – це моя особиста мораль. Я не буду грати роль чиєїсь дівчини, щоб йти далі по кар’єрній сходинці, я не буду придумувати гучних неправдивих історій. Я ніколи не буду робити пластичних операції та качати губи заради успішної кар’єри. Я хочу і буду собою.

-Розкажіть про свої хоббі — чим любите займатися поза сценою?

— Перше – це спорт, обожнюю ходити в зал та розбиратись у правильному харчуванні. Знаю багато про цю сферу, можу навіть допомогти комусь у цьому. Люблю планувати своє життя: від повсякденних зустрічей до довгих подорожей. Мені подобається подорожувати, але не бути туристом, а мандрівником, який робить все сам. Я віддаю перевагу не турам, навіть якщо вони дешевші. Я краще за ці гроші куплю квитки в три різні країні, сама складу собі маршрут, погуляю по місту, відчую себе місцевим жителем, поспілкуюсь з кимось. В мене є досвід проживання по Couchsurfing і спілкування з іноземцями. Дуже люблю англійську мову, коли говорю з носіями перетворююсь в американку,  починаю навіть думати як вони.

— Без чого ви — не ви?

— Я не я без свого графіку, без планування, я завжди це роблю та не уявляю свого життя без цього. Я не я без натхнення, а коли його бракує, люблю переглядати inspiration картинки з красивими містами, луки і так далі. Я не я без «своїх» людей поруч, якби мене не оточували такі люди, я би не була тим, ким я є. Я не я без прагнення чогось і без мрій. Завжди є речі яких я хочу досягти, кудись потрапити, зробити щось глобальне. Можливо, усвідомлення цих бажань допомагає мені їх досягати і йти далі.

Я не я без свого білого волосся. Я взагалі брюнетка, але останні три роки фарбуюсь у блонд і зараз якщо я темнію, то мені дуже некомфортно. Я не я без своїх великих очей про які мені всі говорять.

— У вас дуже форматна сторінка в Instagram, не замислювались над власним блогом?

— Блог вести дуже не легко і я вважаю, що це повноцінна робота бути блогером. Я вважаю, що коли рівень нашого проекту виросте у підписниках в цьому буде потреба. В планах дуже багато всього, я хочу показувати людям якісь життєві моменти. Але це буде не похвилинно, тому що я вважаю, що людям не завжди цікаво бачити все. Більше схиляюсь до блогу в YouTube, тому що там потрібно буде ділитись з людьми матеріалами не кожен день по три рази,  а раз у тиждень і це може бути більш корисна та цікава інформація, яка не буде дратувати. Розказати про якусь поїздку, про зйомки і так далі. Я не хочу розвивати одну тему, я би розповідала про життя.

— Яка ваша найзаповітніша мрія?

— Якщо бути чесною та не лукавити, я хочу займатися тією справою якою і займаюсь, хочу щоб це йшло від душі і люди мене сприймали. Я дуже кайфую, коли я на сцені, але паралельно з цим хотіла би мати свій бізнес. Хочу мати свою сім’ю в обличчі людини, яка мене підтримує, з якою мені буде постійно комфортно, яку буду підтримувати і я. Тобто моя глобальна мрія, щоб була і кар’єра і матеріальний достаток і сім’я, діти і щоб це все поєднувалось і була гармонія.

Оставьте ваш комментарий