До шоколаду у ведучих Нового каналу абсолютно різне ставлення! Леся Нікітюк його любить, а от Андрій Шабанов легко може прожити без цих ласощів. Та й без солодкого в цілому.

Новые шоколадные гиганты в Книге рекордов Гиннесса

– Не можу назвати себе ласунам, – зізнається Андрій. – Не було такого в дитинстві, щоб мене не можна було відірвати від шоколадних цукерок. «Стимулювати» щось зробити за допомогою «пряника», скажімо, у вигляді солодкого, не вийшло б. Ось «батогом» – так! Наприклад, якщо не пустити гуляти з пацанами у двір. У моїй системі цінностей шоколад був на 20 щаблів нижче, ніж погуляти.

Схоже, яблуко від яблуньки недалеко падає. Донька ведучого, чотирирічна Маша, вся в батька, і до шоколаду байдужа.

– Для нас усіх великий сімейний шок, що вона за обидві щоки наминає… оливки. Всі нормальні люди починають їх їсти після 20-ти, коли вже можуть відчути цей особливий кислувато-гіркуватий смак. А от до шоколаду в неї нейтральне ставлення. Морозиво і те її цікавить лише через процес лизання. Даєш ложку, і їй відразу і несмачно, і нецікаво. А от Соня любить солодке.

Цікава історія сталася з ведучою «Хто зверху?» і «Хто проти блондинок?» Лесею Нікітюк, яка колись занурила в шоколад руки по лікті.

Блюдо дня: Орехово-шоколадное пирожное

– Якось у Женеві мені пощастило побувати в гостях у шоколатьє, – розповідає зірка Нового каналу. – Людина в маленькому-маленькому приміщенні займається приготуванням шоколаду, що  входить до трійки найсмачнішого у Швейцарії. Я побачила на власні очі, як робляться найсмачніші цукерки та розмальовуються вручну різнокольоровим шоколадом! А ексклюзивно для мене цей шоколатьє провів спеціальну процедуру. Вилив у величезну миску 10 літрів теплого шоколаду, і я занурила туди руки по лікті, а хотілося пірнути з головою! Потім ми з цього зробили гарний кондитерський шедевр, і я його їла весь тиждень. А моя улюблена страва з шоколадом – шоколадний торт.

Знаменитый торт “Захер” от ведущей программы “Ревизор” (Рецепт) 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий