За вже усталеною традицією учасники проектів Нового каналу «Топ-модель по-українськи» і «Супермодель по-українськи» взяли участь у фіналі International Young Designers Contest.

Дівчата в чоловічих костюмах, хлопці в сукнях і піджаках з величезними накладними плечима. На другому Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів змішалося все! 15 яскравих і талановитих модельєрів з 10 країн приїхали до Києва, щоб показати свої колекції. А семеро наших красивих і високих «супермоделей» і «топ-моделей по-українськи» показували цей одяг.

Гірко! Одружились найяскравіші учасники «Топ-модель» по-українськи»

Аліна, на подіум!

У показах взяли участь Діма Сукач, Діма Топоринський, Єгор Степаненко, Ваня Кияниця, Сергій Гердов і Вова Мацарський (пройшов телекастинг, але так і не став учасником) з «Топ-моделі по-українськи» і переможниця другого сезону «Супермоделі…»Аліна Панюта. І якщо більшість хлопців вже виступали на показах конкурсу минулого року, то для Діми Сукача і Аліни Панюти цей International Young Designers Contest став першим.

Топ-модель Наталья Гоций станцевала вместе с Open Kids

– Я вперше брала участь у чомусь подібному в Україні, – розповіла Аліна Панюта Новому каналу.– І, чесно кажучи, була шокована. Не очікувала, що в нас, незважаючи на складну економічну ситуацію, може виділятися стільки часу і сил на проведення міжнародного конкурсу. Круто, що нашим талановитим українським дизайнерам створюють сприятливе середовище, щоб вони не їхали працювати за кордон, а залишалися, розвивалися тут і піднімали нашу фешн-індустрію.

На конкурсі Аліна взяла участь у показах двох дизайнерів: Петри Кубікової зі Словаччини та Мілани Семенової з Латвії.

– З Міланою ми відмінно поспілкувалися, а оті з Петрою, на жаль, у мене не вийшло познайомитися особисто, – каже Панюта. – Буквально за два дні до конкурсу вона народила дитину, і одяг в Україну привезла її сестра. Якраз у ті хвилини, коли вона ставала мамою, я знімалася в look-буку її колекції (сміється). Речі мені дуже сподобалися. Я взагалі за зрозумілу і носибельнумоду. Тому що нашим хлопцям з «Топ-моделі по-українськи» здорово дісталося – вони представляли дуже неординарні колекції, які більше були схожі не на моду, а на сучасне мистецтво.

Алла Костромичева носит second-hand

Спідниця чи плечі?

І правда, чудова п’ятірка наших – Діма Сукач, Діма Топоринський, Сергій Гердов, Єгор Степаненко і Вова Мацарський – на конкурсі представляли ексцентричну колекцію естонця Карла-КрістофаРебейна.

– Чесно скажу: ці образи були не по мені, але на то ми й моделі, щоб забувати про особисті уподобання і викладатися на подіумі на всі 100%, – говорить головний брутал другого сезону «Топ-моделі по-українськи» Єгор Степаненко. – У мене був смішний костюмчик, у Сукача і Мацарського – піджаки з плечима, як у кліпі в Каньє Веста I loveit, а Топоринський взагалі виходив на подіум у сукні.

— Так, мою шикарнусукню оцінили всі! — з посмішкою говорить Діма Топоринський. — Але, як показала практика, навіть спідниця не змінить мій «металевий» вираз обличчя і не зробить з мене жінку.

До речі, цю ж сукню (а, точніше, майку) до Діми Топоринського приміряв інший Діма – Сукач.

– Напередодні я знімав лукбук для естонця, і скажу вам, що дві години провести в цій сукні – пекло! – зізнається Сукач. – Річ у тім, що вона розшитане намистинами, як може здатися, а оздобленими гільзами, і важить більше двох кіло!

Діма Сукач закрив конкурс

Діма Сукач, як і Аліна, вперше виступав на конкурсних показах. І одразу побив рекорд усіх інших учасників модельних проектів Нового каналу – його відібрали аж три дизайнери.

– Для мене це був перший досвід щільної роботи з іноземними дизайнерами, і мені сподобалося! – каже Діма Сукач. – Російською з них майже ніхто не говорив, але я підтягнув англійську, і проблем з комунікацією не виникало. Ці покази дуже нагадали мені Український Тиждень моди. Адже проходили все в тому ж «Мистецькому арсеналі». І дякувати Богу! Мені вже все було звично, і не довелося бігати з відкритим ротом і шайбами замість очей (сміється). На кастинги з хлопцями з проекту ми ходили разом. І яке ж було наше здивування, коли після двох примірок (ми вже збиралися додому) нас із Вовою Мацарським запросив попрацювати ще один дизайнер – Думітріта Читану з Молдови.

Своїми образами на показах Діма залишився задоволений. Хлопець сміється: вбранню від естонки Катріни Аасми, в якому він виходив на подіум, позаздрив би сам Філіп Кіркоров. Так багато паєток і блискіток на ньому було. А от образ від молдаванки Думітріти з зеленим пальто і сумкою був найбільш носибельним.

– Два з трьох показів – у Катріни і Думітріти– я закривав, – каже Сукач. – А якщо враховувати, що Думітріта показувала свою колекцію останньою, то можна вважати, що я закрив весь конкурс молодих дизайнерів! (сміється)

Жирна точка

Ваню Кияницю на конкурсі не знайшла б навіть мама. Дизайнер Мілана Семенова з Литви загорнула хлопця в сорочку з капюшоном, який повністю закривав голову. До речі, на голові Аліни Панюти, яка теж дефілювала в цьому показі, опинився прозорий мішок. Цей показ моделі точно запам’ятають надовго!

А всі гості конкурсу надовго запам’ятають круту точку, яку хлопці з «Топ-моделі по-українськи» зробили на показі Карла-Крістофа Ребейна (того самого, з сукнями і гіпертрофованими плечима).

– Режисер-постановник, яка працювала з нами рік тому на Хрещатику під час першого конкурсу, весь час ставила нас за приклад іншим моделям, – говорить Сергій Гердов. – І навіть запропонувала самим придумати точку на показі Карла Ребейна. Ми стали в красиву «кабіну», а Топоринський у сукні повис на плечах у хлопців. Виглядало круто!

До речі, цього року переможцем конкурсу стала українка Анастасія Падалка. Саме її жіночна колекція з корсетами найбільше сподобалася суддям (і нашій Аліні Панюті). В нагороду дівчина отримала 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, що третій, виключно жіночий сезон «Топ-моделі по-українськи» вже не за горами. Старт – 30 серпня на Новому каналі!

Рубрики: Мода ТВ

Оставьте ваш комментарий