Глядачів каналу «Україна» сьогодні чекав справжній сюрприз. На один день співведучим Лілії Ребрик у програмі «Ранок з Україною» став її чоловік – хореограф Андрій Дикий.

Цю пару глядачі особливо хотіли побачити в ефірі. І сьогодні нарешті «дика сімейка» з’явилася на телебаченні разом – Андрій Дикий і Лілія Ребрик провели прямий ефір шоу «Ранок з Україною».

Лилия Ребрик и Андрей Дикий крестили дочку Полину

«Чекали, просили, благали – і ось він сюрприз! Сьогодні в мене не просто зірковий співведучий, а ще й коханий. Таке буває раз у житті, ну добре – раз у десятиріччя. Я почувалась, як вдома. Хоча, чесно кажучи, трохи хвилювалася. Бо ще ніколи не бачила, щоб мій чоловік так переймався – за ефір, за мене і за всю нашу команду», – зізналася Лілія Ребрик.

Лилия Ребрик — в ритме танца

У прямому ефірі каналу «Україна» зіркове подружжя не тільки ділилося з глядачами новинами та корисною інформацією, а й разом станцювали чуттєву румбу.

«Ми з Андрієм дуже любимо танцювати і робимо це всюди. Нам іноді навіть не потрібна музика – можна запросто станцювати і в себе вдома на кухні. Кілька рухів від нашої «дикої сімейки» ми продемонстрували в ефірі каналу «Україна», – говорить телеведуча.

Дивимось відео румби від зіркової пари:

Нагадаємо, нещодавно до команди «Ранку з Україною» приєднався ведучій Анатолій Анатоліч. Його партнеркою буде Марія Мельник. Вони замінять пару Сергій Зенін — Світлана Катренко. Ну а Лілія Ребрик і Григорій Герман залишаються!

Рубрики: Блоги ТВ

Оставьте ваш комментарий