Телеканал АМС оголосив прем’єру другого сезону захоплюючого серіалу «The Terror: безчестя», що відбудеться 15 серпня, у четвер, о 22:00 на АМС.

На тлі Другої світової війни розгортається напружений сезон наповненої жахом антології «The Terror: Безчестя» з химерними смертями, що переслідують японсько-американську спільноту, а також спробою одного молодика перемогти злу істоту, що є відповідальною за всі біди команди.

Зірки серіалу: Дерек Міо в ролі Честера Накаями; Кікі Сукезане («Загублений в космосі») в ролі Юко, таємнича жінка з минулого Честера; Христина Родлов («Міс Бала») в ролі Лус, таємничої подруги Честера; Синго Усами («Нескорений») в ролі Генрі Накаями, батька Честера; Наоко Морі («Еверест») в ролі Асака Накаями, матері Честера; Мікі Ісікава ( «9-1-1») в ролі Емі, друг сім’ї Накаями; і відомий актор, продюсер, письменник і активіст Джордж Такеї («Стар Трек») в ролі Ямато-сан, старійшини громади і колишнього капітана.

Нагадаємо, перший сезон The Terror) вийшов у 2018 році. За сюжетом, два судна королівського флоту «Террот» та «Еребус» відправляються на пошуки Північно-Західного проходу через Арктику. Невдовзі кораблі виявляються затертими льодовиками, а члени екіпажів стикаються не тільки з суворими природними умовами, а й з ворожою силою, що предстає у вигляді величезного білого ведмедя Туунбака. Інтерв’ю із Джаредом Харрісом, виконавцем головної ролі – капітана Френсіса Крозьє – читайте тут.

«The Terror: безчестя» — постанова AMC Studios, спродюсована Скоттом Фріом, Emjag Productions і Entertainment 360. Шоу створено спільно з виконавчим продюсером Олександром Ву і Максом Боренштейн. Рідлі Скотт, Девід В. Цукер, Олександра Мілчан, Скотт Ламберт, Гаймон Касада і Джордан Шихан також виступають в якості виконавчих продюсерів.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий