Народний артист України Віктор Павлік поділився про непрості стосунки з мамою і розповів, про що жалкує і досі, у програмі «Ранок з Україною».

Історія стосунків у Віктора Павліка з мамою дуже непроста. Він поїхав з батьківського дому у 15 років і, хоча на сьогодні в його репертуарі чи не десяток пісень про маму, артисту і досі є за що вибачитися.

«Я не питався в мами, чи вона мені довіряла чи ні, просто робив свою справу та і все», – розповідає Віктор Павлік в ефірі «Ранку з Україною».

Виктор Павлик нашел раритетное фото с «глазастой» Сердючкой

Віктор Павлік народився в селі Теребовля на Івано-Франківщині. Сім’я його жила бідно. Тож коли на Новий рік Віктор отримав від батьків іграшкову яскраву машинку – хіба що не спав з нею. Боявся навіть гратися, щоб не зламалася.

«Але найбільше мені запам’яталось те, що на день народження 31 грудня мені подарували акустичну гітару. Пам’ятаю дуже добре, що емоції мене переповнювали – для мене це був мега потужний подарунок, щось неймовірне!» – поділився Віктор Павлік в ефірі каналу «Україна».

Тоді Віктор не вірив своєму щастю. І доброті батьків. Адже він так їх мучив у дитинстві – щотижня його маму викликали до школи.

Баскетболисты носят Виктора Павлика на руках

«По житті я холерик… мене постійно називали вискочкою, – зізнався артист. – Мама нервувала, переживала, звичайно, сварила, плакала, била лінійкою по руках, пам’ятаю, бігала за мною навколо столу».

Мама виховувала Віктора фактично сама, бо батькові було «не до того» – робота, рибалка, друзі. Натомість мама була завжди поруч. І саме вона вже в 3 роки віддала сина на музику.

«Мама, напевно відчула, що в мені є цей талант, що я можу співати, – розповідає Віктор Павлік в програмі «Ранок з Україною». – Вона завжди, і коли я був маленький, і вже пізніше, і зараз пишалася мною».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий