23-річна співачка Jerry Heil (Яна Шамаєва) яку ми знаємо за хітом «Охрана, отмєна», розповіла у ранковій програмі на каналі «Україна», як йшла до популярності, який випадок став для неї вирішальним і чого очікувати далі.

Новая музыка: Jerry Heil, Grosu, Grebz, Яна Брилицкая, Андрей Бойко

24 серпня молода співачка Jerry Heil виконає «Охрану…» на грандіозному шоу «З днем народження, Україно!», яке покаже канал «Україна» о 20:00. А з чого ж усе починалося? Коли Яні було три роки, мама дівчинки, Людмила Шамаєва віддала її до музичної школи. Далі були виші, де вона продовжила музичну освіту. І нарешті – відеоблог з каверами пісень інших артистів.

«Я робила це акапельно, придумувала різні голоси, ідею, якби інакше це могло звучати. – розповідає Jerry Heil. – Я завжди чула: «Ян, коли щось веселе уже буде?» І насправді, коли у мене почали питати не тільки батьки, а уже і знайомі, і друзі, я зрозуміла, що це уже просто знак».

Музыка дня:  Тина Кароль&«Бумбокс», Jerry Heil, Maruv

І тут доля сама вирішила підштовхнути до популярності – її канал на YouTube видалили. Одного дня вона сіла писати пісню, як обіцяла батькам – з гумором. Та не знала, звідки зайти. Допомогли прихильники.

«Я якось запитала в Instagram людей, які у них є слова-паразити, просто так. І в результаті, коли я скролила, побачила там «охрану отмєну» і воно у мене в голові цією мелодією відразу зазвучало, я зрозуміла, що це хук, який просто гріх не використати», – коментує Jerry Heil в програмі «Ранок з Україною».

Трек буквально розлетівся Інтернетом – понад вісім мільйонів переглядів! Завдяки вже народній пісні, співачка збирає аншлаги. Звісно, близькі зіркою її не називають, але пишаються дуже. Особливо, якщо бере з собою у Васильків газети чи журнали, на сторінках яких вона красується.

Никита Горюк посвятил песню супермаркету (Премьера)

«Для них інтернет – це не підтвердження якогось там успіху. Визнання, коли вже привозиш щось, що  можна пощупати, тоді вони розуміють, що таки щось є», – зізнається співачка.

Але не пасе задніх і мама. У родині Шамаєвих блогерів двоє.

«Це її давня мрія. Мені здається, я зробила такий маленький, може, подаруночок, коли створила мамі в Instagram сторінку. Спочатку допомагала їй вести, а зараз вона мені вже сама надсилає відоси і каже: «Яна, вибери краще», – розповіла Яна.

 

Оставьте ваш комментарий