Відомий український телеведучий і шоумен зараз відпочиває на Мальдивах разом з дружиною Інною та маленькою Мією. А мімішними світлинами ділиться у своєму Instagram.

«Я – людина, закохана в море. І це передалося донечці #МиМиТимуровна, яка у півтора місяці плюхкалась на хвилях у Туреччині, шокуючи оточуючих. Саме вона і стала нашим мотиватором для поїздки на Індійський океан. Наш перший океан. Міясіку пощастило на 32 роки швидше, ніж таткові) Так от, тут океан ідеальний для відпочинку із дитиною. Він теплий (десь 27) та такий прозорий, що видно кожен маленький корал під ногами, завдяки чому можна йти уздовж рифу без спеціального взуття. А фауна… Просто під ногами плавають baby shark (дитинчатка акул) та безліч рибок. Окрема мова про пісок… Я багату піску бачив за все життя, але такий білий та м‘який, як тут, уперше. Він мінімально прилипає до тіла і ми завжди чисті ходимо)»

«Це моя 39 країна (якщо десь не збився з рахунку) і перший океан! Я вперше побачив його велич та відчув насолоду від контакту із такою силою! І я радий, що це сталося саме тут, на Мальдівах. Бо це місце як з реклами баунті, тільки краще) Тут сервіс п‘яти зірок відчувається як ніде більше (принаймні з тих місць, в яких я був). Зазвичай готелі і місця для відпочинку обираю я, але цього разу дав дружині можливість проявити себе. І не дарма. Буду і надалі делегувати) Нас тут зустріли, як зірок світового масштабу) І чомусь я впевнений, що так відчувають себе всі, хто приїжджає сюди».

Як Тимур Мірошниченко справляється з обов’язками батька, читайте тут.

Оставьте ваш комментарий