Актор, співак, тренер вокального проекту «Голос. Діти», народний улюбленець Михайло Хома, він же Дзідзьо, зіграє головну роль у новому серіалі телеканалу 1+1. Комедія має назву «Відморожений» та розповідає про незвичайного героя, який випадково потрапив із 90-х років у сучасний час.

На знімальному майданчику Дзідзьо час від часу занурювався в атмосферу буремних 90-х та згадував своє непросте дитинство.

Відморожений DZIDZIO попав у родину Дзідзюків

«90-ті роки — це максимальна бідося. Тоді було важко не тільки мені, всій Україні було важко. Я пам’ятаю, що у 1997 році помер тато, і моя мама виїхала на заробітки за кордон. Я не міг зрозуміти, де мій тато, де моя мама, чому я сам, як я маю вчитися. Я залишився з бабусею і дідусем», — розповідав під час зйомок Дзідзьо.

Артисту у цей саме виповнилося 13 років, та він самостійно їздив із області на навчання до Львова.

«Я не розумів, як можна розрахувати гроші, щоб до Львова туди-назад з’їздити, ще й поїсти на щось треба.  Два рази мені не вистачило грошей. Тому якось тиждень сидів вдома — не було за що поїхати до Львова. У той час я зрозумів, що треба брати себе в руки. У всьому є плюси, бо тоді я став самостійним. Почав думати, що робити далі. В один момент став на ноги і сказав — до роботи», — додав артист.

Крім того, згадав Дзідзьо і про свої відносини з мамою Галиною, яка у 90-ті роки поїхала працювати в Португалію та залишається там до сьогоднішнього дня. За словами Михайла, він ще жодного разу не був у мами вдома в Португалії.

Мама DZIDZIO — вылитая мама Бекхэма! И еще 32 звезды с мамулями (ФОТО)

«Я колись пообіцяв, що приїду до мами в гості. Я ще ніколи у неї вдома не був. Я їздив до Португалії — ми знімали там кліп «Я їду до мами». Але ми знімали в іншій частині країни. Додому до неї я тоді так і не попав. А там у мами і город є, і собака Мілка, яка не любить всіх сусідів (сміється, — прим.ред.). У мене племінниця там Марта живе — вона цього року закінчує школу і вступає до університету. До речі, вона дуже гарно вчиться, була президентом школи», — говорить Михайло та розкриває невелику таємницю, що зовсім скоро таки збирається поїхати в гості до мами. Та навіть хоче показати своїм фанатам через фото та відео, як вона живе.

Как DZIDZIO, Педан, Кензов и другие артисты будут выглядеть в старости?  

 При цьому, не дивлячись на свої власні переживання, актор запевняє, що для комедії вони «взяли все найкраще, що було у 90-х роках». Тому серіал подарує глядачу тільки чудові емоції та приємну ностальгію по стилю, одязі, музиці, мистецтву та зірках того часу.

«Я завжди говорив, що у всьому треба знаходити гарне і симпатичне. Навіть у 90-х роках для комедії ми знайшли саме це. Серіал, який ми зараз готуємо, буде супер класний, смішний та цікавий!», — запевняє артист.

Унікальне відео! Коли ще DZIDZIO був Михайликом Хомою

До речі, нещодавно мама Галина приїхала в Україну. Дзідзьо поділився зворушливою фотографією з мамою в Instagram та написав: «Мама приїхала, не можу натішитися!».

За сюжетом 16-серійної комедії «Відморожений», родина Дзідзюків у підвалі власного будинку в старому холодильнику випадково знаходять замороженого Мішу Дзідзюка — свого родича, який зник 23 роки тому. Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з «відмороженим» родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у «лихих 90-х». Виробництвом проекту на замовлення каналу «1+1» займається продакшн «ОСНОВА ФІЛЬМ». Прем’єра комедії «Відморожений» відбудеться вже цього року на каналі «1+1».

Оставьте ваш комментарий