Учасник «Танці з зірками», хореограф Олександр Прохоров дав масштабний майстер-клас у рідному місті Жмеринці на День міста. 

Танцювальні батли відбувались на центральній Площі Миру у Жмеринці. Бажаючих прокачати свої танцювальні навички, отримати нові, позмагатися з професійним танцівником та отримати масу позитивних емоцій було безліч! Серед учасників майстер-класу Олександра Прохорова було багато дітей та підлітків, але і дорослі не пасли задніх та із задоволенням повторювали рухи за харизматичним Олександром.

Танцор стал бегуном: партнер Аниты Луценко по «Танцам…» получил медаль

«Я дуже радий танцювати та ділитися своєю творчістю у своєму рідному місті! Не так часто виходить приїжджати сюди, а тим паче бути залученим до таких масштабних заходів! Зустрів багатьох знайомих, старих друзів, однокласників… Усіх дуже радий бачити! Ще ніби нещодавно я виступав тут у складі свого колективу, в якому розпочалося моє творче життя, а зараз я вже даю майстер-клас на центральній площі міста. Я не очікував, що так багато людей виявить бажання приєднатися до нас. Але, до дітей з різних танцювальних колективів приєдналися звичайні перехожі. Так, вони танцювали не ідеально, але всім кортіло отримати дозу свята та свободи, тому багато хто танцював абсолютно без комплексів!

Найголовніше — ми з танцівниками, і навіть прості спостерігачі, отримали масу позитиву, гарний настрій та стали єдиним цілим, роблячи спільну справу.

Дитячі посмішки не можна підлаштувати чи зіграти! Це те, що щиро і відкрито! Для мене це було метою — викликати посмішки та зарядити позитивом! Мені здається, що у мене вийшло! Доречі, це вперше я проводив майстер-клас на відкритому майданчику, мені сподобалося, треба частіше таке робити.  Я люблю своє місто Жмеринка, я люблю його мешканців, воно зовсім невелике, але дуже приємне, спокійне та гарне. Дякую місцевій владі за запрошення та підтримку! Завжди приємно коли за тобою багато твоїх земляків, глядачів та шанувальників. Всіх люблю!» — поділився своїми враженнями про майстер-клас хореограф і танцівник Олександр Прохоров.

Артист балета D`Arts исполнил экзотический восточный танец на UFW

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Під час заходу Прохоров весь час був на позитиві та підбадьорював учасників, допомагав тим, у кого трохи не виходило виконувати всі рухи вірно. Сам майстер-клас пролетів, мов на одному диханні: так легко і позитивно. Учасники батла та майстер-класу залишилися у захваті від танцювальної події. Після завершення, всім кортіло поспілкуватися з Олександром. Зіркового вчителя засипали безліччю питань про гастролі, роботу з артистами, його плани, і звичайно всі хотіли зробити фото на згадку. Олександр Прохоров, у свою чергу, отримав величезну дозу гарного настрою та надихнувся спілкуванням з юними танцівниками, та пообіцяв в рідному місті проводити такі захопливі майстер-класи ще!

Оставьте ваш комментарий