Людмила Олександрівна, мама ведучого ранкової програми на каналі «Україна» Анатолія Анатоліча, розповіла, ким бачила сина в дитинстві і через що вони постійно сваряться. Свого часу вона дозволяла сину усе, окрім одного – погано вчитися. Людмила Олександрівна, економіст за професією, хотіла, аби син став успішним фінансистом.

«Хотіли, щоб він став якимось великим начальником – бухгалтером чи ревізором».

… – коментує мама ведучого програми «Ранок з Україною».

Анатолий Анатолич ради роли в спектакле хочет похудеть

Анатолій не противився, він був відмінником і легко вступив на бюджет до Криворізького економічного інституту. Там успішно здавав всі заліки та екзамени. Але більше для маминої втіхи, аніж для майбутньої кар’єри. Ще під час навчання чоловік вирішив, що не буде працювати за фахом, адже мріяв про кар’єру ведучого, тому в університеті організував свою команду «КВК».

О, йоги! Горбунов, Бабкин, Квинта и Анатолий Анатолич стали в позу

«Ми його майже не бачили, адже він приходив дуже пізно – репетиції, репетиції. Хоча спочатку це було, як хобі, – розповідає мати. – Мені постійно дзвонили мами зі словами: «Де ваш син? І де мій?». Тому що я, як мати капітана команди, за всіх відповідала».

Але Людмила Олександрівна не переживала. Вона повністю довіряла Анатолію, каже – в сина все виходило, тому що він дуже працьовитий. А остаточно з творчим вибором сина змирилася, коли він почав цим заробляти. Єдине, чого боялася – відпускати Анатолія до Києва, але і з цим жінці довелося змиритися.

В Германии поклонница Олега Винника сделала тату с названием его хита

Не «дружать» Антолій з мамою тільки в одному питанні. І тут у них справжня війна!

«Татуювання – моя болюча тема. В нас ціла війна з цього приводу… Ми ж не знаємо, він сам іде в тату-салони, а потім в Instagram публікує. І ми дивимося вже нове татуювання».

… – зізнається мама Анатолія Анатоліча в ефірі каналу «Україна».

Які тату популярні серед українських зірок?

 

Оставьте ваш комментарий