1 вересня о 21:00 на СТБ стартує новий сезон масштабного медичного проекту «Я соромлюсь свого тіла». Цього року команда найкращих лікарів зіткнеться відразу з декількома надскладними хворобами, про які не розповідали в жодному з попередніх сезонів. Глядачі також побачать серію різних експериментів і розвіювання поширених медичних міфів — від питання «чи всі бородавки від жаб» до «допомагає сеча при опіках».

«Я соромлюсь свого тіла»: как изменилась жизнь участников

Новий сезон — нові виклики! До лікарів «Я соромлюсь свого тіла» акушера-гінеколога Людмили Шупенюк, хірурга-травматолога Валерія Ославського та дерматолога-венеролога Катерини Безвершенко прийдуть пацієнти з неймовірно складними діагнозами — важке захворювання м’язів і суглобів — артрогрипоз, унікальний випадок ранньої хвороби Паркінсона, запущена дерматологічна проблема — рінофіма, а також чоловіча анорексія і удавана вагітність. Будуть й унікальні інтимні проблеми, серед яких повне подвоєння статевих органів та перелом статевого члена.

Валерий Ославский: доктор на все руки

«Глядачі дізнаються про нові хвороби, побачать вже відомі захворювання, але з іншим перебігом. Вони познайомляться з історіями нових героїв, їхніми долями, дізнаються про нові можливості лікування. Багато корисного ми покажемо і розповімо завдяки експериментам. Висновки будуть цікаві не тільки простому глядачеві, а й професіоналу. Будемо випробовувати на собі, як протверезити людини, що випила, як зняти стрес і багато іншого», — розповідає Людмила Шупенюк.

Немного об интимном: особенности женского здоровья на отдыхе

У новому сезоні побільшає кількість маленьких пацієнтів. Для одного з них навіть можливість просто пограти у футбол — заповітна мрія. 6-річний Іллюша мріє стати на ноги, адже хлопчик народився з серйозним захворюванням — артрогріпоз. У Іллі недорозвинені м’язи та суглоби, викривлені кінцівки — в результаті він не може ходити, а тільки повзає. Ситуацію ускладнює і занедбаність хвороби, оскільки мати не займалася лікуванням дитини. Лікарі проекту опиняться перед складним завданням — поставити Іллюшу на ноги та здійснити його мрію зіграти в футбол зі старшими братами.

Оставьте ваш комментарий