Ведучому Нового каналу Сергію Притулі перелом ноги не завадив вести активну підготовку до зйомок Першого україномовного гумор-шоу« Вар’яти». І навіть допоміг схуднути!

Сергій Притула зізнався, що мама досі його «виховує»

– Травма – це просто один мінус, який дав багато плюсів: я дуже багато часу проводжу з сім’єю, я схуднув на 10 кілограмів, не докладаючи особливих зусиль, – розповів очільник «Вар’ятів». – Треба було пережити операцію – повна відсутність алкоголю, правильне харчування.

Сергій зізнався, що раніше, щоб схуднути і скинути 10-12 кілограмів перед зйомками, він пітнів у спортзалі місяць-півтора.

Сергій Притула знімається у новому веселому проекті

– А зараз почуваюся молоденьким огірочком! – сміється ведучий Нового каналу. – Я нарешті сягнув комфортної для себе ваги – 87 кілограмів, це мене дуже тішить. Плюсів значно більше.

Навіть на сцену «Вар’ятів» і першому випуску Сергій вибіг на милицях.

– Показав, що на настрій це жодним чином не впливає, я вже достатньо адаптувався, вже місяць минув після травми, – ділиться Притула. – Бігаю, стрибаю з тими милицями, імітую бабцю під під’їздом, яка милицею махає і кричить «наркомани, проститутки». Я розказав у стендапі, як це трапилося. Насправді я така людина за складом характеру, яка навіть у негативних ситуація шукає плюси.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

До речі, у цьому сезоні замість звичних дев’яти випусків глядачі побачать аж 18! Прем’єра – 27 серпня на Новому каналі.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий