Суддя проекту «Топ-модель по-українськи» Соня Плакидюк, яка озвучила одного з головних героїв фільму «Angry Birds в кіно — 2», розкрила таємницю — показала одну з учасниць нового сезону. Спойлер!

Неожиданно: Соня Плакидюк рассекретила необычное хобби

Старт третього сезону «Топ-моделі по-українськи» — у п’ятницю, 30 серпня, о 19:00.

– Охочих потрапити на проект в цьому році було так багато, що на телекастинг запросили не 200 чоловік, як зазвичай, а 300, – каже креативний продюсер проекту Андрій Оленич. – Тому відбирати яскравих і харизматичних дівчат експерти будуть аж два випуски.

Але щоб побачити одну з учасниць сезону, вам не потрібно чекати першого випуску «Топ-моделі по-українськи». У своєму Instagram дівчину показала експерт реаліті Соня Плакидюк.

Сергей Никитюк превратился в Джейсона Стэтхэма

— Увага! Солодкий спойлер для очікуючих на третій сезон «Топ-модель по-українські», – каже Соня Плакидюк. – До мене на прем’єру «Angry Birds в кіно — 2» завітала учасниця нового сезону нашого модельного реаліті. Гарненька, чи не так?

Про дівчину поки що відомо лише дві речі: по-перше, її звуть Катя, по-друге, вона дійсно гарненька. Тому, звичайно, Соня не відмовила красуні ні в автографі, ні в фото. Адже що-що, а фотографуватися та позувати після проекту вона вміє на «відмінно».

Наскільки високі шанси на перемогу у цієї учасниці? Побачимо в новому сезоні «Топ-моделі по-українськи» на Новому каналі.

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий