Всеукраїнський мандрівний фестиваль «З країни в Україну», що проводиться у невеликих містах нашої країни, на ці вихідні завітає в Одеську область. Жителів та гостей Чорноморська, Білгород-Дністровського та Ізмаїлу чекатиме насичена програма, тематичні майданчики, а також музичний концерт з відомими співаками. Фестиваль прийде до смаку кожному, не залежно від віку та інтересів! З ранку до вечора кожен охочий матиме змогу взяти участь у майстер-класах, змаганнях, дискусіях, ознайомитися із сучасними технологіями, пройти різноманітні тренінги… А ввечері – відвідати музичну сцену, де гратимуть українські гурти: Nesprosta, SECRET FORÉST, Alex Silakov, ERMAKOV, Олена Луценко, Роялькіт, MOTANKA (детальна програма фестивалю тут). Тож зустрічайте! 16 серпня – у місті Чорноморськ, 17 серпня – у місті Білгород-Дністровський, 11 серпня – у місті Ізмаїл. Вхід вільний!

Всеукраїнський мандрівний фестиваль «З країни в Україну» спрямований на розвиток української культури у невеликих містечках. Фестиваль ставить за мету популяризувати сучасне українське мистецтво, музику, фотографію, винаходи, і в той же час, не забуваючи про традиційні ремесла, показати увесь спектр унікальності України. Цей фестиваль стане символічним імпульсом, який пробудить населення, зацікавить та підштовхне до особистої участі у розвитку рідного міста.

Фестиваль «З країни в Україну» відвідає 18 міст в чотирьох різних регіонах. Цього літа заходу виповнюється 6 років. За цей час більше 40 міст сходу та півдня України побачили, наскільки різноманітною та сучасною є наша країна і скільки талановитих майстрів, артистів та громадських діячів живуть серед нас.

«Під новою українською ідентичністю ми бачимо усвідомлене розуміння українцями того, чим ми, як країна, як суспільство, як нація вирізняємося сьогодні від іншого світу. Це розуміння формується в етнічній, культурно-мистецькій та громадсько-політичній площинах. Унікальне культурне розмаїття країни, на території якої проживає понад 100 національностей – від росіян до поляків, від угорців до румун, від німців до словаків та молдаван – то наше неймовірне богатство, а людяність, яка проходить через сім’ї кожного українського регіону і знаходить вираження у культурі та мистецтві – то наша спроможність до єднання і подолання будь яких викликів сучасності. Поєднати це все можна в такому продукті, як, власне фестиваль», — розповідає про місію заходу його ідейник Денис Блощинський.

Рубрики: Новости Отдых

Оставьте ваш комментарий