Українська артистка Ольга Сумська відверто поділилась, як її зовнішність ставала на заваді кар’єрі. Зірка також прокоментувала ситуацію із Харві Вайнштейном і розповіла про свій власний досвід у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

Клеточки, меха, розы: лучшие наряды Ольги Сумской в «Крепостной»

«Жінка власне сама обирає: бути з цим чоловіком чи ні, чи потрібен їй цей крок. Бо комусь це вдалося – хтось використав такі тандеми і знайомства на користь своїй професії», – коментує Ольга Сумська.

Акторка знає, про що говорить! Адже й сама втратила не одну роль через свої принципи.

«Був один режисер, який просто натякав і пропонував, скажімо, піти з ним на каву десь, запрошував до себе додому. Я відмовила і після цього він просто мене прибрав з картини, – зізнається Ольга Сумська в програмі «Ранок з Україною».

– Я була затверджена, а потім мене поставили перед фактом, що взяли іншу актрису.

Але насправді акторку не просто прибрали з картини, режисер пішов в наступ і розповсюдив про Ольгу неправдиві образливі чутки.

Ольга Сумская: из Роксоланы — в Серсею Ланнистер

«Жахливо, жахливо! Пам’ятаю, він почав пліткувати, розповідати своїм колегам режисерам і директору студії, що актрису Сумську не треба запрошувати, адже вона така-сяка. Дезінформував усіх з приводу моїх акторських здібностей, а це найболючіше, що може бути для актора», – поділилася Ольга Сумська.

Ольга каже – вже й не пам’ятає, який це був проєкт, і який режисер – з ним вона більше так і не бачилася. Та й менш популярною через той випадок не стала.

Оставьте ваш комментарий