ТЕТ вже офіційно вступив у новий сезон. 12 серпня телеканал показав дві прем’єри: новий сезон ситкому «Танька і Володька» і нове реаліті-шоу «СуперЖінка».

Але це тільки початок. Далі-більше: ТЕТ готує новинки, які будуть дарувати гарний настрій за будь-яких обставин.

Тетяна Песик приміряла образи Фіони, Жасмін, Вітні Г’юстон

У гумористичному арсеналі телеканалу: 3 сезон улюбленого серіалу «Вечірка», новий сезон ситкому «Одного разу під Полтавою», другий сезон серіалу “Рання пташка”, прем’єра гумористичного серіалу «Королі палат», переїзд в ефір ТЕТ гумористичного телешоу «Ігри приколів» і новий серіал, назву якого тримають в секреті .

Серіал «Вечірка-3»

У новому сезоні, відразу після весілля, головні герої зіткнуться із дорослим життям: відсутністю власного житла, складнощами в побуті і, м’яко кажучи, натягнутими відносинами усередині сім’ї. Батько Діани і Дімон ніяк не зможуть знайти спільної мови.

Прем’єра детективного серіалу Хамелеон на телеканалі ТЕТ

Щоб налагодити справи, Дімон купить готель біля морського узбережжя. Головний герой разом з дружиною і всією компанією вирушать до готелю – ось тут і почнуться пригоди.

Режисером, сценаристом, автором ідеї та актором головної ролі виступає Гарік Бірча. Також в головних ролях: Ліза Любимова, Ольга Сидорченко, Сергій Аніпченко та інші.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

2 сезон серіалу «Рання пташка»

Рахат-лукум-прем’єра дасть відповіді на питання, які залишилися в повітрі.

Чи віддасть Санем свій аромат? Чи будуть після цього розвиватися їх відносини з Джаном? Загадка приправлена ​​гумором і романтикою – рецепт ідеального вечора на ТЕТ.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Гумористичний серіал «Королі палат»

«Королі палат» – невиліковно смішні! Гуморний і правдивий скетчком про лікарів і видужуючих.

У центрі сюжету два брата-лікаря, яких життя рознесло по різних соціальних класах. Тарас Олегович Шуйко – інтелігентний, симпатичний. Працює педіатром в бюджетній міській поліклініці.

Єгор Олегович Шуйко – впевнений в собі гедоніст. Працює пластичним хірургом в платному крилі, яке розташоване в тій же поліклініці. Душа компанії і улюбленець жінок.

Сюжет побудований на взаємодії двох братів і комічних ситуаціях, які відбуваються в поліклініці.

У головних ролях: Юрій Дяк і Володимир Ращук.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Новий сезон «Одного разу під Полтавою»

Улюблений ситком телеглядачів ТЕТ також триває. 8 сезон розкриє інтригу, яка залишилася в напруженні. В останній серії 7го сезону Верунчик наворожила Яринці і Юрчику поповнення в родині. Чи народиться у полтавської пари дитина, телеглядачі дізнаються в новому сезоні.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Телешоу «Ігри приколів» стане рецептом легких понеділків на ТЕТ

Шоу переїжджає на ТЕТ. Зірки «Ліги сміху» тепер будуть запалювати веселощами телеглядачів по понеділках. У кожному випуску актори розігрують скетчі на різні соціальні та побутові теми, близькі українцям.

Серіал-сюрприз

Назву ще не анонсовано, але сюжетом ТЕТ поділився.

Головна героїня серіалу молода, сільська вчителька – Василина Павлівна. В її житті немає любові, всі кар’єрні амбіції гаснуть, адже ідеї не знаходять відгуку у шкільного керівництва. Але одного разу вона стає свідком сутички, в результаті якої у неї опиняється кейс, набитий новенькими купюрами. Василина Павлівна в свої 35 років здійснює перший в своєму житті необдуманий вчинок – залишає гроші собі.

З цього моменту у неї починається нове життя.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий