Сьогодні – інтернаціональна підбірка прем’єр. І дуже різноманітна – тут і лірика, і поп, і рок, і хіп-хоп, і навіть пародія. Молода співачка Вероніка Коваленко представила авторський трек «По коже», співак та учасник «Хата на тата» Роман Бойчук порадував реміксом на свою першу хітову композицію «Пальцями», легендарний Іггі Поп презентував кліп на трек «Джеймс Бонд», закарпатський комік Вова Гончарук зробив кавер на хіт Jerry Heil «Охрана, отмєна», Елджей та Era Istrefi представили довгоочікуваний кіп на «м’яку» пісню «Sayonara Детка».

Вероніка Коваленко – «По коже» (Аудио)

Учасниця шоу «Голос. Діти» Вероніка Коваленко презентувала авторську пісню «По коже». Композицію присвячено темі підліткового кохання. «Ця пісня про емоції та почуття, які переживає підліток у зв’язку з першим коханням і першим поцілунком», – прокоментувала співачка.

Вероника Коваленко презентовала песню-пророчество

Роман Бойчук – «Пальцями» (ремікс)

Український поет і співак Роман Бойчук, відомий за проектом «Хата на тата» та хітами «Захер-Мазох» і «Ти – моє все…» записав ремікс на першу свою пісню – «Пальцями». (сл. Р. Бойчук, муз. В. Купрієнко). У авторському тексті Роман Бойчук закарбував еротичний підтекст з високого рівня інтригою у короткому приспіві-запитанні: «Хто ти?..» . Над реміксом ретельно працювала команда діджеїв-професіоналів зі студії звукозапису «Denny Jackson records» (м. Херсон), з якими Роман познайомився, відпочиваючи із сім`єю на Херсонщині. Хлопці одразу ж знайшли спільну мову і охоче запропонували молодому співаку заміксувати одну із його пісень. Так вибір впав на саме дебютну пісню Романа — «Пальцями». Слухаємо!

«Було лячнувато»: учасник «Хата на тата» Роман Бойчук -про зйомки кліпу

Володимир Гончарук – «Пак я не Лєна» (Відео)

Закарпатський комік Вова Гончарук зняв пародію – кавер на відомий хіт Jerry Heil «Охрана, отмєна». «Сійо, банда! Всі бачили трек «Охрана_отмєна» від Яни Шамаєвої. Як правилo, вона робить кавери, а тут я вирішив зробити кавер на неї», — пише артист. Його композиція звучить як «Ой, мамо, отмєна… Я влада іршавська».

Jerry Heil зізналась, що допомогло їй стати відомою на всю країну

Элджей & Era Istrefi — Sayonara Детка (Видео)

Популярный хип-хоп исполнитель представил клип – коллаборацию с известной зарубежной певицей Эрой Истрефи. Сегодня состоялась долгожданная премьера, которую за первый же час посмотрели сотни тысяч людей. Смотрим и мы:

Игги Поп – «James Bond» (Видео)

Легендарный американский рокер представил песню, которая войдет в его предстоящий альбом Free. В клипе также появилась фронтвумен британской группы PINS — Фейт Верн. По сюжету, обычная девушка становится… Джеймсом Бондом. «Не знаю точно, чем она занимается, но времена, похоже, меняются и она начинает доминировать. И, собственно, почему бы и нет?» – говорит 72-летний «дедушка панк-рока».

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий