Цього тижня стартував незвичайний музичний проєкт — «Чорнобиль: Death Town Music». Його ідея — надати усьому світу можливість почути голос легендарних Чорнобиля та Прип’яті, відчути їх ледь помітне серцебиття, долучитися до реанімації “мертвих міст”. Цей проєкт має привернути увагу не тільки до трагедії та її наслідків, але й до майбутнього Чорнобильської зони.

ТОП-7 фактов о шокирующем сериале «Чернобыль»

На площі Прип’яті, біля одного з символів Зони відчуження — оглядового колеса, відбувся перший івент проєкту — виступ DJ Slap. Він виконав музику, яку написав та присвятив темі Чорнобиля. Одночасно йшов запис live концерту. Найближчим часом буде презентовано кліп з головною композицією альбому, а пізніше — весь музичний сет. У  глядачів була можливість спостерігати за всім наживо — під час зйомок проєкту велась онлайн-трансляція у мережі Фейсбук.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Борис Лінник, автор ідеї та організатор проєкту: «Це соціальний проєкт, мета якого — ще раз привернути увагу до цього унікального місця як трендового простору  для екстремального, індустріального та кіно туризму до Чорнобильської зони серед українських та іноземних мандрівників. Крім іншого, це — унікальний заповідник, де проводяться різноманітні дослідження, які цікаві вченим у всьому світі.

Откуда взялся энергоблок № 4 в сериале «Чернобыль»

Також я б хотів, щоб наслідком реалізації мого проєкту, що відбувається за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження, та нашої спільної роботи з продюсером Іриною Ніколаєнко, стало покращення інфраструктури регіону: будівництва нових хостелів, готелів та кемпінг-парків. І ця подія у Прип’яті – лише початок нашої роботи у цьому напрямку».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ірина Ніколаєнко, продюсер проєкту: “Зацікавленість до Чорнобильської зони відчуження зростає з року в рік. Нова хвиля мала місце саме після виходу однойменного серіалу HBO, що нагадав про трагедію, відповів на питання, з нею пов’язані, та привернув увагу світової спільноти до Україні в цілому.

Годовщина аварии на ЧАЭС: премьера фильма-постсимфонии «Арка»

Для мене як для продюсера, чия діяльність на 80 відсотків пов’язана з цією територією, радісно спостерігати зростання інтересу не тільки з боку туристів, але й з боку митців! проєкт «Чорнобиль: Death Town Music»  зокрема та новий творчий продукт в цілому,  стає все більше глибокім, осмисленим, таким, що торкається самої душі! Важливо, що він незмінно демонструє оптимізм та певну надію і віру в те, що у Зони відчуження є майбутнє, і що це страшне словосполучення стає все менш актуальним”.

Dj Slap (Миколай Павленко) – перший і єдиний діджей, що виступає в колаборації з кращими оркестрами країни: НАОНІ, Lords of the Sound і Kyiv Fantastic Orchestra. Автор унікальних міксів, які вже підірвали тисячні площі. Він же шеф-Dj компаній DeluxeSound та UEFA Champions Club, проєктів «Еволюція діджеїнгу», «Діджей з оркестром», M1 Music Awards, фестивалю «Чорноморські Ігри» та ін.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий