Свої прем’єрні роботи представили українські молоді артисти та європейська зірка. Реп-гурт «Апокриф» презентує  авторській трек та кліп «Дивні діти», Стас Шурінс – пісню-гімн спорту «You Can Be», співак Oleksii Dibrova – lyric video на пісню «Пекучi», гурт Fraskos — першу україномовну пісню «Королева».

Fraskos — «Королева» (Lyric video)

Гурт Fraskos представляє свою першу україномовну пісню – «Королева». Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті «Голос Країни», розвернувши до себе три тренерські крісла, Fraskos презентують композицію та лірик-відео до неї. В «Королеві», як і в дебютному синглі Dreambox, музиканти звертаються до актуальних тем:
«Соцмережі стали простором монологів, де слова не треба підкріплювати діями, а тому можна здаватися, яким захочеш. Часом різниця між реальною людиною і тим образом, який вона створює в своєму профілі, настільки велика, що дивуєшся, чи буває вона просто собою хоча б наодинці?»

Новая музыка: Jerry Heil, Grosu, Grebz, Яна Брилицкая, Андрей Бойко

«Апокриф» — «Дивні діти» (Відео)

Український реп-гурт «Апокриф» робить кавери з віршами класиків на реп-музику, в добірці колективу вже понад 70 віршів українських поетів, покладених на реп. Зараз «Апокриф» представляє нову роботу – пісню на власні слова «Дивні діти», та цікаве відео до неї.

В цьому треці — своєрідний протест дітей проти дорослого життя, адже саме дитячий світ наповнений чистотою і світлом. Ця пісня є експериментом в новому стилі, адже в новій школі репу «Апокрифа» ще чути не було. Музика написана TRUMP BEATS. В кліпі знімались діти з  театральної студії «TOP stars». Дивимось:

Взагалі гурт «Апокриф»відрізняє від інших те, що гурт поділяється на два проекти: «поРЕПані вірші» і «реп до зно». З цими проектами учасники гурту іноді разом, іноді окремо відвідують школи і пропагують українську літературу у досить незвичайній інтерпретації. Крім цього, «Апокриф» має і пісні на свої слова, в який відстежується лірично-соціальна тематика.

Новая музыка: Melovin, «НеАнгелы», Grebz, Tayanna, 21plohoi, «Електромед»

Stas Shurins – «You Can Be» (Відео)

Латвійський музикант Стас Шурінс (учасник української «Фабрики зірок» представив потужний кліп на нову пісню «You Can Be». Цілком професійна, «європейська» робота, гідна Євробачення! Відеоряд із спортсменами надихає на досягнення. «Гімн волі, сили, добра» — пишуть фоловери.

Oleksii Dibrova – «Пекучi» (Lyric Video)

«Моя нова пісня „Пекучі“ присвячена людям і їхній унікальності, — пише музикант. — Вона про те, що кожен із нас особливий, але часто нам не вистачає сміливості визнати, усвідомити і продемонструвати свою унікальність іншим, не соромитися і залишатися самими собою. Часто ми слідуємо трендам, намагаємося сподобатися всім, показуємо ідеальну картинку в соцмережах і граємо ролі, але губимо себе і свою унікальність».

Прем;єра від alyona alyona: нова пісня Велика й смішна (Відео)

Комментарии (3)

Нова музика: Fraskos, Stas Shurins, «Апокриф», Oleksii Dibrova

  1. Песня Стаса Шуринса не оставила равнодушной!.. Сильная песня для сильных людей!)✌

  2. Сподобалась робота Стаса Шурінса «You Can Be»!!!І хочеться переглядати ще і ще.Іди вперед Стас.

Оставьте ваш комментарий