Днями у Львові відбулося масштабне шоу — Українська пісня / Ukrainian Song Project 2019». Брали участь відомі (та не дуже) молоді гурти та артисти – 20 учасників, а в числі гостей та хедлайнерів фестивалю виступали знані зірки – Тіна Кароль, «Беz Обмежень», Арсен Мірзоян, Melovin, Alyosha, Tarabarova, Jerry Heil та інші. Суддями виступили Руслан Квінта, Михайло Ясинський, Геннадій Вітер та інші шановані продюсери та музиканти.

Тіна Кароль, Арсен Мірзоян, Melovin — хедлайнери Ukrainian Song Project

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Отже, переможцем Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project 2019» став Ігор Грохоцький (Grohotsky) з піснею «Будь зі мною». Саме він переміг у шоу «Голос країни-4», наставником був Святослав Вакарчук. Записав декілька альбомів як сольний співак, також був музикантом у гурті «StereoСонце». Ігор — дворазовий чемпіон України з футболу, колишній гравець київського «Динамо».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Організатори та партнери проєкту подарували Ігорю Грохоцькому ротацію на радіо, запис нової пісні на студії, підготовку сольного концерту у Львові та Києві. Головною відзнакою стала співпраця з проєктом «Українська пісня/Ukrainian Song Project» протягом року та розкрутка артиста в медіапросторі країни.

Фіналістами фестивалю стали: гурт «Шосте Чуття», дует On I Ona, Хас, Khayat, Артем Кай, Юра Самовілов та «Гуртом», «Тvorchi», гурт «О», Arturro Mass. Судді також обрали лідера глядацьких симпатій – ним став відомий вже співак Khayat, який брав участь у Нацвідборі на Євробачення.

Виват, Хайат, виват!

На стадіоні «Львів Арена» зібралося 20 тис. глядачів, на гостей чекало понад 5 годин живої музики, яскравих перформенсів та першокласних візуальних ефектів. Ведучим був Олександр Педан.

Фото: Руслан Литвин

Оставьте ваш комментарий