Хореограф і танцівник Олександр Прохоров, який нещодавно брав участь у шоу «Танці з зірками», повертається на проект. І якщо раніше його партнеркою була фітнес-зірка та телеведуча Аніта Луценко, то зараз це чарівна гімнастка, олімпійська чемпіонка Анна Різатдінова.

«Танці з зірками»-2019: хто кому дістався?

Олександр Прохоров — хореограф, призер та лауреат конкурсів спортивно-бального танцю —  має чималий досвід у танцях, адже він брав участь у 6-му сезоні проекту «Танці з зірками» у парі із зірковим фітнес-тренером Анітою Луценко, а їхню пару журі та глядачі визнали найтехнічнішою! До речі, Аніта Луценко прийшла підтримати свого партнера по танцях та гарного друга Сашу Прохорова на вечірці-презентації. Артисти із задоволенням позували фотографам разом і говорили про новий сезон танцювального проекту.

Зірка шоу «Танці з зірками» повернувся у рідну Жмеринку

«Я безумовно радий повернутися на паркет і знову стати частиною цього чудового проекту! Я цілий рік мріяв знову поринути в цю атмосферу великих приготувань та роботи, котрі дарують глядачам свято та безліч позитивних емоцій! Це велика радість і честь — бути у команді нового сезону. Дарувати емоції глядачам, показуючи їх на паркеті, а натомість отримувати глядацьку любов — це те, чим живе артист і я докладу максимум зусиль для того, щоб ми з Анною Різатдіновою сподобалися глядачам!

Ми хочемо дарувати яскраві постановки, свято та гарний настрій нашим глядачам кожної неділі, знову і знову змагаючись за першість на паркеті!»

…- поділився своїми емоціями від повернення у проект «Танці з зірками» хореограф і танцівник Олександр Прохоров.

Танцор стал бегуном: партнер Аниты Луценко по «Танцам…» получил медаль

Під час презентації ведучий свята Юрій Горбунов звернув увагу, що від пристрасного танго Олександра та Аніти Луценко й досі не проходять мурашки по тілу у тих, хто бачив цей танець. Також Горбунов відмітив, що глядачам варто очікувати вищого пілотажу від Прохорова на паркеті, а також зізнався, шо мріє побачити пару Олександра і Анни у фіналі проекту «Танці з зірками»!

Олександр Прохоров та Анна Різатдінова спілкувалися з журналістами та колегами по паркету, фотографувалися з прихильниками. Під час танцювального флеш-мобу від Влада Ями пара «запалювала» разом з глядачами, котрі були не проти спробувати виконати нові па, які так жваво та яскраво у проекті виконують учасники.

«Танці з зірками» еще не начались, а Виктория Булитко уже получила травму

А після флеш-мобу, під час виступу Tayanna, Прохоров, разом з іншими танцівниками проекту, на всю танцював та підспівував хітам співачки, зібравши навколо себе великий натовт глядачів. З Олександром Прохоровим танцювали усі: прихильники проекту, журналісти, і навіть оператори залишили камери на кілька хвилин, аби зануритися з головою у веселу атмосферу з танцівником!

Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар на презентації шоу «Танці з зірками» — ВІДЕО

«Хочу також відзначити, що у проекті «Танці з зірками» є можливість творити — це те, що відрізняє його від багатьох проектів, які транслюються на нашому телебаченні! Так що дивіться, як ми з олімпійською чемпіонкою Анною Різатдіновою творимо магію все цієї неділі, 25 серпня о 21:00! Дивитися можна де завгодно: в Інтернеті, по телевізору, у прямих ефірах соц. мереж! До зустрічі на паркеті!» — розповів про старт проекту «Танці з зірками» Олександр Прохоров.

Інформація та фото: «Master Management»

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар