29 серпня о 19:00 на телеканалі СТБ стартує дев’ятий сезон найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі». Цього року творці розширюють рамки проекту та знімають окреме ток-шоу «Зважся!», яке буде виходити по суботам о 14:00. Ведуча та експерти будуть давати поради для схуднення, показувати проміжні результати учасників, які покинули проект, та обговорювати важливі питання, які залишаються після кожного випуску.

Зважені та щасливі: модель XL прокомментировала свое участие

«Ми вирішили створити додаткову програму з рекомендаціями для схуднення від наших експертів. У проекті «Зважені та щасливі» є декілька контрольних етапів: перший тиждень, день краси та фінал. Але не всі доходять до дня краси і не можуть через кілька тижнів після старту показати, як вони виглядають. Нам хотілося б поглянути на проміжні результати схуднення учасників і, якщо вони недостатньо помітні, мотивувати, підтримати, дати поради, рекомендації, щоб у фіналі в грудні всі виглядали бездоганно», — коментує креативний продюсер Євген Тунік.

Зважені та щасливі: шокирующие фото

Ток-шоу «Зважся!» — це набір цікавих тем, які завжди знаходять відгук у глядача: рекомендації, прикладні поради про схуднення, харчування та здоровий спосіб життя – все те, що зазвичай залишається за кадром через хронометраж основної частини шоу.

«Можна сказати, що ми даємо глядачу безкоштовні програми схуднення, які коштують колосальних грошей, якщо йти до дієтолога чи тренера. Це крута прикладна інформація. Окрім цього, будуть обговорення проблем учасників, які заважають їм влаштувати особисте життя та аналіз конфліктних тем. Коли вони вибувають із проекту, дуже часто залишаються якісь образи чи конфлікти. На ток-шоу «Зважся!» є шанс висловитись, запитати, що зробили не так і чому їх вигнали чи поділитись тим, які висновки вони зробили», — пояснює Євген.

Тост с авокадо и шампиньонами от диетолога Зважені та щасливі

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ведуча ток-шоу: Аніта Луценко

Експерти: Анна Кушнерук, Світлана Фус, Іраклі Макацарія, Марина Боржемська.

Також на ток-шоу будуть приходити учасники минулих сезонів та зіркові гості, які поділяться своїм досвідом.

Прем’єра ток-шоу «Зважся!»: 31 серпня о 14:00.

Оставьте ваш комментарий