Цієї суботи Україна відзначає 28 років своєї свободи і самостійності. Концерти, флешмоби, паради – кожне місто готує особливу програму до Дня Незалежності, аби відчути атмосферу свята.

Допоки всі в очікуванні святкових вихідних, ведучий Нового каналу Сергій Притула вже насолоджується краєвидами Батурина. Сьогодні, 23 серпня, ввечері у самому серці Гетьманщини відбудеться концерт до Дня державного прапора України, який вестиме Сергій. Там заплановане гучне гуляння, яке присвячене ще й 350-й річниці заснування гетьманської резиденції. Після концерту Сергій Притула планує повернутись до Києва та провести вихідні вдома.

Сергій Притула зізнався, що мама досі його «виховує»

– Мені вкрай необхідно відлежатись, – каже ведучий. – Після травми ще не дуже добре почуваюся! Хочу, щоб швидко все зрослося, бо маю насичений концертний графік у вересні. З «Вар’ятами» розпочинаємо всеукраїнський тур.

Как DZIDZIO, Педан, Кензов и другие артисты будут выглядеть в старости?  

Колега Сергія Притули, Олександр Педан, також вирішив провести цей день спокійно. Ведучий реаліті «Екси» зізнався, що спеціально не планував жодних зустрічей та зйомок, аби побути з сімєю.

– Цей день я вирішив повністю присвятити своїй сім’ї, –розповідає він. – Хочу провести його з дружиною, донькою та сином. Ми будемо за містом у будинку, який орендуємо щоліта. Там є озеро, тож поплаваємо з Мариком. А дружина з Лерою може приготують щось смачненьке. Буде справжній фемелі дей!

А зірка Нового каналу Леся Нікітюк вже більше місяця їздить Україною і знімає нове тревел-шоу «Le Маршрутка». На День Незалежності маршрутка Лесі зупиниться у Полтаві.

Леся Нікітюк розкрила таємницю нового проекту «Le маршрутка»

– Я так мрію посмакувати славнозвісні полтавські галушки в сметані, – зізнається Леся Нікітюк. – А День Незалежності святкуватимемо дуже атмосферно – у маршрутці всією знімальною групою! Їстимемо галушки та читатимемо «Енеїду».

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий