Українська співачка аlyona alyona, яка нещодавно запустила дуже крутий флешмоб #refreshconfidence (співачка закликала людей із нестандартною зовнішністю або життєвими обставинами ділитись своїми історіями, щоб підтримувати один одного), розповіла власну історію. Про те, як подруга – зовсім юна дівчина – змогла переконати майбутню зірку в тому, що вона красива.

Новая музыка: премьеры от аlyona alyona, Detach, Маркуса Ривы

«Мене часто питають, а як я змогла переступити через усі насмішки і піти далі? Вирішила поділитися з вами ще однією історією, — пише аlyona alyona у своєму блозі. — Коли менi було 15 i я почала їздити до школи в Баришівцi, я познайомилася з новими подругами в автобусi. Ми почали тiсно спiлкуватися пiсля школи, i одна з них помiтила, наскiльки я невпевнена в собi. Якось вона запросила мене до себе в гостi. Ми багато говорили про зовнiшнiсть, а в кiнцi розмови вона посадила мене перед дзеркалом i сказала:

«Тобi можуть не подобатися твої ноги, але поглянь — в тебе гарне волосся. Тобi можуть не подобатися твої плечі, але поглянь, якi в тебе гарнi пальцi та нiгтi. Тобi може не подобатися пiдборiддя, але ж твоя посмiшка дуже щира та заразна.

У кожноi людини є те, що в нiй гарне та красиве».

I я зрозуміла — те, як бачу себе я, дуже вiдрiзняється вiд того, як бачать мене люди. Ніколи не зважайте на хейтерів, не бійтеся бути собою та перегляньте погляди на себе. Так ви зможете побачити красу в собi».

Пісня alyona alyona стала саундтреком до тизера престижного фестиваля

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Флешмоб #refreshconfidence підтримали десятки тисяч людей: як виявилось, дуже багато хто чимось в собі незадоволений, і це дуже псує життя. Але позбавитись від невпевненості в собі дуже важко… Артистка аlyona alyona власним прикладом показує людям, як стати щасливими, адже і сама неабияк потерпала у дитинстві та юності від своєї нестандартної зовнішності.

alyona alyona вошла в ТОП-6 претендентов на международную премию

«У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються та залишаються у пам‘яті, — писала артистка на початку флешмобу. — В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв — графинь, принцес, снiжних королев тощо. Це вiдбувалося 1-2 рази на рiк. В актовій залi збирався потiк дiтей — а, б, в класи одного року і почерзi фотографувалися. Так от. Цi костюми нiколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класi не могли, тому я сидiла в залi i чекала, поки всiх сфотографують. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу «шо, жируха, не влазиш?», «ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися», «Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?» і тд.
Це були морально тяжкi пару годин, які повторювались кожен рік. Такі моменти не викинеш з пам‘яті. АЛЕ, я та, ким я є. Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це. Не треба боятися, не треба соромитись. Треба залишатися самим собою і рухатись до своєї мети.  Якщо ви маєте такі історії, говоріть про це! Тема «хейтерства» має бути відкритою! Говоріть про це з хештегом #refreshconfidence #освіживпевненість».

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий