31 серпня в нашій країні відзначають День авіації, і в українським артистам є що розповісти про літаки і перельоти. Олег Винник, Дмитро Шуров, травесті-діва Монро розповіли у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» про свої найцікавіші випадки, пов’язані з цим.

Монро, якщо має можливість кудись швидко дістатися машиною, а не літаком, так і зробить. Усе після одного випадку, коли зірці не пощастило з літаком.

«Не кукурудзяник, але щось близьке до нього – дуже старий літак! – поділилася Монро. – Я весь час дуже хвилювалася! І уявіть, коли ми потрапили в зону турбулентності – я думала, що в мене буде інфаркт!»

Монро предпочитает Иво Бобула MONATIKу

Та навіть під час такого рейсу був приємний момент – стюард! «Він був такий, як у романах Даніели Стіл…», – коментує Монро.

Дмитро Шуров обожнює перельоти, та одного разу музикант рахував хвилини до приземлення.

«Одного разу я заснув у літаку і мені наснилося, що я заснув в літаку і там почав плакати, але літак був не простий, а скляний… – розповів Pianoбой. – Я прокинувся в реальному абсолютно холодному літаку, в абсолютно холодному поту, було дуже страшно!»

Pianoбой Дмитрий Шуров оберегает свое творческое наследие

Та не від усіх історій про літаки зірок кидає в холодний піт. Наприклад, якщо ти відомий артист, твоїм фанатом може виявитися не сусід, а пілот!

«Я колись із пілотом трішки політав. Не буду говорити на яких саме авіалініях пілотував, але це цікаво! До речі я мріяв побачити, як виглядає кабіна пілота», – поділився Олег Винник в ефірі каналу «Україна».

Музика дня: Олег Винник, Тіна Кароль, Mozgi, Дорош, Misha Romanova, Oleynik, Alina Pash, Віктор Павлик

Проте пілоти – люди серйозні. Безпека для них понад усе! Тому Олег Винник у кабіні був суто в ролі гостя. Проте артист не приховує захоплення професією пілота.

«Ні-ні, я не рулив. Але переконався, що це дуже крута професія і дуже поважна!»

…– зізнається артист.

Зірки впевнені – чим частіше літаєш, тим менше хвилюєшся. А ще артисти радять на сам політ подивитися по-новому. «Щоразу, коли ти вирішуєш відкрити для себе щось нове, ризикнути, ти опиняєшся без землі під ногами, ти летиш. Це можна порівняти з літаком!» – коментує Дмитро Шуров.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий