JULINOZA презентує україномовний сингл «Моє Місто», який свідчить про новий етап в творчості гурту та його творця-композитора Юлії Запорожець.

“Після таких телешоу як “Національний відбір на Євробачення” та “Голос Країни” ми шукали та визначалися зі стилем, з концепцією гурту і я думаю саме зараз її знайшли” — говорить солiстка гурту Юля.

JULINOZA открыла двери в собственный космос (ВИДЕО)

Трек «Моє Місто» присвячується усім містам, які зустрічають своїх рідних та гостей з розкритими обіймами. Ідея пісні полягає у тому, що в кожного з нас є своє справжнє місто і воно знаходиться в глибині душі, головне його знайти, бо лише так, можна вiднайти істину та відповіді на усі питання — треба вірити у себе і йти до своїх мрій.

Cлухаємо:

Після містичних музичних сповідей, як наприклад, у пісні для Євробачення «HTO YA?», в композиції «Моє Місто» можна почути мажорні гармонії та танцювальні рифи, які плавно перетинаються з  неординарними барабанними ритмами та цікавими композиторськими рішеннями, які є дуже  кінематографічними та новаторськими. Музика JULINOZA — справжнє поєднання академічної класичної музики та сучасних тенденцій з елементами тріп-хопу, джазу та альтернативного попу.

JULINOZA: наши люди как никогда готовы к авторской музыке

«Моє Місто» — це саундтрек нашого дня сьогодні, майбутнє саме музичного мистецтва, яке вже стало сучасністю. Цей сингл був записаний на студії Istok (інструменти) Алексієм Кривошеєвим та голос, зведення, мастерінг зроблений Сергієм Чупіним. Композитор, автор тексту, клавішні інструменти, голос — Юлія Запорожець, барабани — Ігор Чеботарьов.

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий