Співачка Анна Добриднєва презентує новий сингл-ностальгію за прекрасними й суворими 90-ми.
Новий, традиційно активний осінній сезон починається для відомої співачки, композитора, телеведучої та засновниці бренду нижньої білизни «AFight» Анни Добриднєвої новим синглом – авторською піснею під назвою «Молоді». Трек, записаний в стилістиці нині модних 90-х років, обіцяє стати справжнім хітом сезону.

Саша Kazka надула единорога, Анна Добрыднева оседлала утку

Особливій атмосфері нового хіта співачка завдячує спільній роботі з Production Studio «Foxxstudios». Сингл «Молодi» надзвичайно влучно музично передає зміст і ностальгію за прекрасними й одночасно суворими 90-ми роками.

— Кожен звук у цій пісні й кожне слово – це мій особистий тригер, — ділиться враженнями Анна Добриднєва. Це ностальгія за тими часами, коли ми мотали касети за допомогою олівців, ностальгія за фотоапаратом, який мав лише 36 спроб. За людьми, які лишилися у тому часі… Ця пісня про всіх, хто збирав фантики й грався «Тетрісом». І як би не склалося наше життя, незалежно від статусу, вибраної професії чи кількості грошей у кишені, ми в глибині душі завжди будемо зухвалими, наївними і мрійливими дітьми. Дітьми, що вміють радіти імпортним «джинсам» і «Тамагочі». Я вірю, що трек «Молоді» викличе найтепліші почуття ностальгії у всіх, хто пам’ятає ті часи, а решта, сподіваюсь, оцінять модний саунд. Отже, всім яскравої осені і прекрасних спогадів! Прем’єра! – говорить співачка.

Музпремьеры: Алина Палий, Елена Темникова, Анна Добрыднева&Никита Горюк, Сергей Бабкин, Dilemma

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий